کرامپ-کارنباور می خواهد حفاظت در برابر هواپیماهای بدون سرنشین را گسترش دهد

[ad_1]

بهتر است بوندسوهر را مسلح کنید

کرامپ-کارنباور می خواهد حفاظت در برابر هواپیماهای بدون سرنشین را گسترش دهد

در جنگ قره باغ ، آذربایجان ارمنی ها را عمدتا با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین به زانو درآورد. آیا این آغاز فصل جدیدی از نظر نظامی بود؟ وزیر دفاع می خواهد نتیجه گیری کند.


آنگرت کرامپ-کارنباور ، رئیس فدرال CDU و وزیر دفاع ، می خواهد بوندسوهر را در برابر حملات هواپیماهای بدون سرنشین دشمن بهتر تجهیز کند.

آنگرت کرامپ-کارنباور ، رئیس فدرال CDU و وزیر دفاع ، می خواهد نیروهای مسلح را در برابر حملات هواپیماهای بدون سرنشین دشمن بهتر مسلح کند.

عکس: dpa

برلین وزیر دفاع آنگرت کرامپ-کارنباور می خواهد بوندسوهر را در برابر حملات هواپیماهای بدون سرنشین دشمن بهتر مسلح کند.وی به نبردهای اطراف قره باغ اشاره کرد که در آن ارتش آذربایجان برای اولین بار با استفاده از موشک های بدون سرنشین علیه سربازان ارمنستان تمام خطوط مقدم را تغییر داد. سیاستمدار HDZ در آژانس مطبوعاتی آلمان در برلین گفت: “من می خواهم به این موضوع برگردم که تحولات جدید در بخش پدافند هوایی به چه معناست. آیا اولویت ها و برنامه های ما صحیح است و در کجا باید اصلاحاتی انجام دهیم.”

پیش از این ، بوندسوهر یک نیروی ضد هوایی ارتش کاملاً تخصصی داشت تا از فاصله نزدیک با موشک های دشمن بجنگد. این نیروها که بر اساس برنامه های ریاضتی و تغییر شرایط تهدید در سال 2012 از رده خارج شدند ، دارای سیستم های تسلیحاتی مانند تفنگ ضد هوایی یوزپلنگ بودند. مهارت ها باید توسط نیروی هوایی پذیرفته شود.

کرامپ-کارنباوئر اکنون گفت: “ما در قره باغ کوهستانی دیده ایم که از هواپیماهای بدون سرنشین برای به راه انداختن جنگی متفاوت استفاده می شود. می بینیم که هواپیماهای بدون سرنشین ابزاری هستند که می توانند تهدیدهای نامتقارن داشته باشند ، زیرا توسط گروه های غیر دولتی ، گروه های تروریستی نیز استفاده می شوند.” . “به همین دلیل ما باید کل دفاع هوایی خود را بررسی کنیم.”

این تلاش برای اختلافات تسلیحاتی بر سر هواپیمای بدون سرنشین آینده Heron TP Bundeswehr است ، یک پروژه تسلیحاتی که شریک ائتلاف SPD مانع آن می شود. اتحادیه خواستار تصمیم گیری در مورد تسلیحات در این دوره قانونگذاری است ، زیرا این امر برای محافظت بهتر از سربازان مأموریت خارجی لازم است.

کرامپ-کارن باوئر اکنون اولاف شولز وزیر دارایی فدرال را در قطار می بیند ، که وی همچنین نامزد ریاست حزب SPD است. وزیر گفت: “اگر وزیر دارایی فدرال لایحه تسلیحات 25 میلیون دلاری تسلیحات بدون سرنشین را که موجود است ، تصویب کنیم ، این شانس را داریم.” “در این صورت ما فرصتی خواهیم داشت که بحث دیگری در کمیته بودجه داشته باشیم و تصمیمی اتخاذ کنیم. سپس خواهیم دانست که کجا هستیم.” کرامپ-کارنباور گفت اگر در این دوره قانونی هنوز فرصتی وجود داشته باشد ، “پس من از آن استفاده خواهم کرد.” وی گفت: “در غیر این صورت ، اگر SPD به رد ادامه دهد ، در مانیفست انتخابات ظاهر می شود و با شفافیت زیادی در مذاکرات ائتلاف که امیدواریم برگزار شود ، نقشی را بازی می کند.”

در حالی که وی به کار با شرکای ناتو در افغانستان ادامه می دهد ، وزیر در حال حاضر به دولت ایالات متحده تحت نظر جو بایدن و پس از رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ نگاه می کند. وی گفت: “قانونگذار آمریكا به وضوح با تصویب بودجه دفاعی و لغو حق وتوی ریاست جمهوری محدودیتهایی را در برنامه های خروج تعیین كرده است.” این امر بر نیروهای آمریکایی در آلمان ، بلکه در افغانستان نیز تأثیر می گذارد.

با این حال ، مشارکت بیشتر در افغانستان به پیشرفت گفتگوهای صلح در آنجا و اولویت های رئیس جمهور جدید ایالات متحده بستگی دارد. کرامپ-کارنباور گفت: “این آنچه را که ما در ناتو با هم توافق کرده ایم ، عملی می کند. با هم ، با هم و با هم. و شرایطی وجود دارد که باید رعایت شوند.”

در کنفرانس های بعدی ناتو ، این فرصت را خواهید داشت که با ایالات متحده و سایر متحدان خود صحبت کنید. بوندستاگ همچنین باید درمورد ادامه و چگونگی اجرای حکم استقرار بوندسوهر در افغانستان بحث کند. وزیر گفت: “ما همیشه گفته ایم که با دیگر شرکای ناتو همبستگی داریم.” “ما کشور بزرگ چارچوبی در محور شمالی هستیم و در این مسئولیت باقی خواهیم ماند. اما یک راه حل مشترک باید در ناتو پیدا شود.”

© dpa-infocom ، dpa: 210114-99-19276 / 2


جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *