کرامپ کارنباور می خواهد به نتیجه گیری شخصی فکر کند

[ad_1]

درگیری در افغانستان

کرامپ کارنباور می خواهد به نتیجه گیری شخصی فکر کند


وزیر دفاع آنگرت کرامپ کارنباور

وزیر دفاع آنگرت کرامپ کارنباور

عکس: dpa

اشتباهات سیاسی باید پس از تخلیه از افغانستان اصلاح شود. وزیر دفاع اعلام کرد که پس از آن نیز آن را جدی خواهد گرفت.

برلین. وزیر دفاع آنگرت کرامپ کارنباور (CDU) می خواهد عواقب شخصی اشتباهاتی را که قبل از روی کار آمدن طالبان پس از ماموریت تخلیه بوندسور در افغانستان انجام شده است ، در نظر بگیرد.


HDZ می گوید: “هنگامی که این مأموریت به پایان برسد ، من با دقت در مورد خودم فکر می کنم که چه مسئولیتی را بر عهده گرفته ام ، چه مسئولیتی را بر عهده گرفته ام و کجا ممکن است نداشته باشم – و چه نتیجه هایی باید شخصاً از آن بگیرم.” کانال تلویزیونی بیلد

ماس همچنین بر مسئولیت خود تأکید می کند

کرامپ کارنباوئر همچنین به سربازان خود قول داد که برای مأموریت تخلیه آنها کمر خود را آزاد نگه می دارد: “هر آنچه در آنجا اتفاق می افتد: من سرم را برمی گردانم.”

وزیر امور خارجه هایکو ماس (SPD) همچنین تاکید کرد که وی در بحث های سیاسی بیشتر مسئول وزارت خود خواهد بود. او گفت: “من از نظر سیاسی مسئول همه اتفاقاتی که در وزارت خارجه فدرال می افتد ، از جمله ، البته ، به ویژه در مورد اشتباهاتی که مرتکب می شویم ، هستم.” بخشی از این مسئولیت در حال حاضر حمایت از دیپلمات ها در تخلیه است. بقیه موارد بعداً مورد بحث قرار می گیرد.

کرامپ کارنباوئر همچنین تصریح کرد که در حال حاضر او می خواهد به طور کامل بر ماموریت تخلیه تمرکز کند. “من صاحب قدرت و فرماندهی هستم و باید در لحظه ای که چنین ماموریت نظامی خطرناکی که مردم را به آن اعزام کرده ام انجام می شود ، در جبهه حضور داشته باشد.”

داده های شخصی در بحث بحران مشکلی ایجاد نمی کند

کرامپ کارنباوئر تاکید کرد که در جریان بحث بحرانی در دفتر تحت رهبری آنگلا مرکل صدراعظم (CDU) یکشنبه شب ، هیچ مشکل پرسنلی وجود نداشت. “دقیقاً این سال بود: با تخلیه در کجا ایستاده ایم ، تلاش های سیاسی چیست.” همچنین در مورد تمدید ماموریت تخلیه بود.

کرامپ کارنباور و ماس نیز مانند مرکل اعتراف کردند که در مورد وضعیت افغانستان اشتباه قضاوت کرده اند. کرامپ کارنباور در نامه ای به نمایندگان مجلس که در آخر هفته مشخص شد ، نوشت: “ارزیابی ما از وضعیت اشتباه بود و مفروضات ما در مورد توانایی ها و آمادگی مقاومت افغانستان در برابر طالبان بسیار خوش بینانه بود.”

ماس در مورد درخواست های کمیسیون تحقیق پارلمان ، گفت که علاقه عمومی موجه و موجهی برای تجدید ارزیابی وجود دارد. “به چه شکلی این کار را می کنید ، چه در کمیته تحقیق و چه در هر حال ، یک س openال باز است.”

© dpa-infocom ، dpa: 210823-99-936177 / 4


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *