کارگاه کشف Eurowings؟ – Berliner Morgenpost

[ad_1]

شرکت هواپیمایی

کارگاه کشف Eurowings؟


شرکت تابعه تازه تاسیس لوفت هانزا

شرکت تابعه تازه تاسیس لووف هانزا Eurowings Discover چند ماه پیش شروع به کار کرد.

عکس: dpa

خلبانان و مهمانداران پرواز می خواهند نظر خود را در مورد شرکت تابعه جدید لوفت هانزا اعلام کنند و یک شورای کار ایجاد کنند.

فرانکفورت / اصلی اتحادیه خلبانان کابین خلبان (VC) و اتحادیه کارگری Ufo می خواهند یک شورای کار کارمند برای کارکنان پرواز در زیرمجموعه لوفت هانزا یورووینگس دیسک کشف کنند.

استفان هورت ، رئیس VC روز جمعه گفت: “ما به طور فعال برای ایجاد یک شورای کاری مبارزه می کنیم و متقاعد شده ایم که کارکنان علاقه مند به تعیین مشترک خطوط هوایی خود هستند.” آنیا برونسترت ، نایب رئیس UFO افزود: “یک شرکت تنها می تواند از طریق مشارکت اجتماعی کارآمد رشد کند.”

هدف دختر: پایین نگه داشتن هزینه های عملیاتی

به عنوان اولین گام ، اتحادیه ها می خواهند کارکنان پرواز را به یک جلسه کاری دعوت کنند. تابعه تازه تاسیس Lufthansa Eurowings Discover پروازهای طولانی خود را از تابستان امسال آغاز کرد. با تمرکز بر بخش گردشگری ، گروه می خواهد بازارهای جدیدی را باز کند.

طبق اظهارات قبلی ، Eurowings Discover با هزینه عملیاتی بسیار کمتری نسبت به مارک اصلی Lufthansa عمل می کند. برنامه ریزی پروژه قبلاً منجر به اختلاف شدید با اتحادیه های خدمه پرواز به دلیل شرایط کمتر مذاکره جمعی در مقایسه با گروه شده بود. Eurowings Discover در حال حاضر حدود 800 نفر از جمله دولت را استخدام می کند.

© dpa-infocom ، dpa: 211008-99-529593 / 2

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *