کارل اریوان هود: رئیس سابق تنگلمن گمشده اعلام شد که مرده است

[ad_1]

میلیاردر

رئیس تنگلمان: دادگاه کارل اریوان هاوب را مرده اعلام کرد

هیچ نشانی از رئیس Tengelmann Haub وجود ندارد

هیچ نشانی از رئیس Tengelmann Haub وجود ندارد

جستجوی کارل اریوان هاوب ، رئیس مفقود شده Tengelmann نیز روز پنجشنبه بی نتیجه ماند.

نمایش توضیحات

حدود سه سال پیش ، Carl-Erivan Haub بدون هیچ اثری در تور اسکی ناپدید شد. دادگاه اکنون مرد میلیاردر را اعلام کرده است.

کلن دادگاه منطقه کلن یک میلیاردر دارد کارل اریوان هود مرده اعلام شد. مالک سابق گروه تجاری Tengelmann حدود سه سال پیش در تور اسکی در کوه های آلپ سوئیس بدون هیچ ردی ناپدید شد. “دلیل اینکه اعلامیه مرگ حقایق لازم بر اساس تحقیقات انجام شده و اسناد ارسالی ثابت شده در نظر گرفته شد “، در دادگاه که در روز جمعه منتشر شد ، آمده است. این تصمیم هنوز نهایی نشده است.

اختلاف بر سر سهام Tengelmann در Karl-Erivan Haub

در گروه شرکتی تنگلمن پس از ناپدید شدن کارل-اریوان هاوب ، برادر کوچکتر وی کریستین تنها حکومت را بر عهده گرفت. اما از آن زمان ذوب شد اختلافات خانوادگی بر سر توزیع مجدد قدرت در گروه خرده فروشی چند میلیارد دلاری ، که شامل تخفیف منسوجات Kik و DIY زنجیره ای Obi است. این ، از جمله ، در اختلافات در مورد ترکیب هیئت مشاور تأثیرگذار تنگلمن منعکس شد.


این اختلاف زمانی بالا گرفت که کریستین هاب و شرکت در ماه اکتبر سال گذشته درخواست مرگ مرد گمشده را دادند. زیرا فشار را افزایش می داد بیوه کاترین هود و فرزندانشان برای فروش سهام خانواده خود. در نهایت ، کودکان باید آمادگی پرداخت مالیات بر ارث را به صدها میلیون نفر داشته باشند. در آن زمان ، کاترین هود به شدت از رویکرد انتقاد کرد کریستین هاب. وی از طریق سخنگوی به یک خبرگزاری آلمان گفت: “بسیار عجیب است که شخص دیگری پیشنهاد می کند که او می خواهد برای خانواده ما چنین تصمیماتی بگیرد.”درباره آن بخوانید: مصاحبه با رئیس Tengelmann Haub – اینگونه او از برادر گمشده خود جدا شد

برادر هاوب احتمالاً میلیاردها دلار برای سهام تنگلمان پرداخت کرده است

در ماه فوریه ، یک چرخش شگفت آور اتفاق افتاد. کاترین هود و فرزندانش به هم پیوستند اعلامیه های مرگ وكلا در اواخر آوریل اعتراف كردند: “ما مذاكرات بسیار مشكلی داشتیم.” کاترین هاوب بعنوان سرپرست غیبت کارل اریوان هاوب و فرزندان وی ویکتوریا و اریوان هاوب سرانجام توافق کردند سهام خود را در Tengelmann Warenhandels-KG به کریستین هاوب بفروشند.

به قیمت خرید آنها هیچ اطلاعاتی ارائه ندادند. اما به گفته وکیل وی مارک بینز ، کریستین هاب قبلاً اواخر سال گذشته پیشنهادی داشت. 1.1 میلیارد یورو در مورد سهام برادر گمشده خود ارائه داد. شرکت حسابرسی KPMG ارزش شرکت را طبق نظر Binz حدود چهار میلیارد یورو تخمین زده است.

(dpa / fmg)


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *