کارشناسان انتظار دارند موج چهارم آغاز شود

[ad_1]

RKI در مورد وضعیت کرونر

کارشناسان انتظار دارند موج چهارم آغاز شود


طی 24 ساعت ، 22 مورد مرگ و میر جدید در آلمان ثبت شد.

طی 24 ساعت ، 22 مورد مرگ و میر جدید در آلمان ثبت شد.

عکس: dpa

تعداد عفونت های جدید در حال افزایش است. کارشناسان ترس از افزایش نمایی حداکثر در ماه اکتبر دارند. موج چهارم نیز باید با وجود واکسیناسیون در بیمارستان ها احساس شود.

برلین افزایش روزافزون عفونت ها و گاهاً راکد بودن واکسیناسیون ، نگرانی ها را در مورد موج چهارم تاجگذاری در پاییز در آلمان ایجاد می کند.


فرکانس هفت روزه برای دهمین روز متوالی افزایش یافت و طبق گفته موسسه رابرت کوچ (RKI) صبح شنبه 9.4 – بعد از 8.6 روز قبل و 4.9 حداکثر در 6 جولای بود. برای مثال ، در برمن و سار ، طبق داده های RKI در روز شنبه ، بیش از هر نفر دوم کاملاً واکسینه شده است ، در مورد ساکسونی ، نتیجه نهایی ، این فقط مربوط به نسبت افرادی است که برای اولین بار واکسینه شده اند. دانشمندان دانشگاه فنی برلین (TU) بر اساس مدل سازی انتظار موج چهارم در پاییز را دارند که همچنین از بیمارستان عبور نخواهد کرد.

وزیر بهداشت فدرال ، جنس اسپان (CDU) نوشت: “تعداد عفونت ها دوباره در حال افزایش است و پیش بینی می شود ادامه یابد – ما در مورد واکسیناسیون در حال رقابت با گزینه Delta هستیم. هر واکسیناسیون محافظت ما را برای پاییز و زمستان افزایش می دهد.” ) در روز شنبه .

طبق RKI ، روز جمعه 601،220 دوز واکسن در آلمان تجویز شده است. این بدان معناست که حدود 38.2 میلیون نفر ، یا 45.9 درصد از جمعیت ، کاملاً علیه Covid-19 واکسینه شده اند ، که برای بیشتر واکسن های استفاده شده به دو دوز نیاز دارد. در کل 59.7٪ یا حدود 49.6 میلیون نفر حداقل تزریق اول را انجام داده اند. طی یک روز ، مقامات بهداشتی 1608 مورد جدید را به RKI گزارش دادند. یک هفته پیش 952 بود.

طبق RKI ، 22 مرگ در طی 24 ساعت در آلمان در روز شنبه گزارش شده است. یک هفته پیش 35 بود. RKI گزارش داد که 3،743،389 عفونت Sars-CoV-2 از ابتدای شیوع همه گیر را کشف کرده است. تعداد کل واقعی به احتمال زیاد بیشتر خواهد بود ، زیرا بسیاری از عفونت ها تشخیص داده نمی شوند.

در آینده ، هنگام ارزیابی وضعیت ، نه تنها به فراوانی ، بلکه به مقادیری مانند پذیرش در بیمارستان باید توجه بیشتری شود. مالو درایر ، نخست وزیر راینلاند-فالتس نیز به همین دلیل ادعا می کند. دولت های فدرال و ایالت باید در مورد “ارزش اخطار جدید” توافق کنند. سیاستمدار SPD به گروه رسانه ای Funke گفت (شنبه) با افزایش نرخ واکسیناسیون ، فراوانی هفت روز امروز بسیار کمتر از شش ماه پیش آموزنده است.

انجمن پزشکان عمومی آلمان همچنین خواستار اضافه شدن اوضاع در مطب پزشکان علاوه بر تعداد موارد شد. اولریش ویگلد ، رئیس شبکه تحریریه انجمن در آلمان (RND / شنبه) گفت: “برای کارهای روزمره ما ، داده های خالص بیماری به اندازه تعداد بیمارانی که با علائم متوسط ​​تا شدید در معالجه ما شرکت می کنند مهم نیستند.” با این حال ، آمادگی رو به کاهش برای واکسیناسیون به وضوح احساس می شود.

درایر اعلام کرد که در مورد رفع همه محدودیت های تاجگذاری در کنفرانس نخست وزیر در ماه آگوست بحث خواهد کرد. این س arال مطرح می شود: “وقتی همه بزرگسالان پیشنهاد واکسیناسیون را در اواخر ماه آگوست دریافت کرده اند ، چقدر محدود کردن حقوق اساسی ممکن است؟” وی محدودیت های افراد واکسینه نشده ، از جمله ممنوعیت سفر را رد کرد. درایر گفت: “این امر عمدتا بر خانواده ها تأثیر می گذارد. حتی اگر والدین واکسینه شوند ، اگر کودکان واکسینه نشوند ، دیگر نمی توانید سفر کنید.”

دانشمندان از TU Berlin افزایش فرکانس هفت روزه را “هشدار دهنده” ارزیابی می کنند. گزارش جدید گروه به رهبری این محقق گفت: “طبق شبیه سازی های ما ، افزایش تصاعدی تعداد بیمارستان ها از ماه اکتبر آغاز می شود. اگر توسعه فعلی ادامه یابد ، حتی زودتر آغاز می شود و سپس در ماه اکتبر دوباره تشدید می شود.” تحرک Kai Nagel به وزارت آموزش و تحقیقات فدرال.

در صورت شبیه سازی واکسنهای دلتا به مراتب بهتر از واکسنهای شناخته شده در حال حاضر ، یا در صورت رسیدن به سهمیه واکسیناسیون 95 درصدی ، موج چهارم در شبیه سازی ها ایجاد خواهد شد. این مدل منجر به “تحت همه شرایط فعلی واقع بینانه ، موج چهارم در میان بزرگسالان می شود که با جابجایی فعالیت های داخلی در پاییز شدت خواهد گرفت.” تیم اطراف پروفسور ناگل از داده های تلفن های همراه در برلین برای مدل سازی روند عفونت استفاده کردند. به گفته وی ، نتایج حداقل می تواند به سایر شهرهای بزرگ منتقل شود.

براساس این گزارش ، شبیه سازی های مدارس نشان می دهد که سیستم های تهویه و استفاده گسترده از آزمایش های سریع و / یا PCR می تواند پویایی عفونت را کاهش دهد. وی گفت ، اگر چنین اقدامات به طور مداوم اعمال شود ، دیگر نیازی به تعطیلی مدارس یا دروس متناوب نخواهد بود. دو تست سریع در هفته ، که در حال حاضر معمولی هستند ، بدون اقدامات اضافی به هیچ وجه کافی نیستند.

طبق این مدل ، اگر مدارس پس از تعطیلات تابستان بدون اقدامات محافظتی افتتاح می شدند ، موجی از عفونت ها در بین دانش آموزان ایجاد می شد که منجر به ایجاد موجی در بزرگسالان می شد.

نخست وزیر ساکسون مایکل کرچمر (CDU) علیه از سرگیری تعطیلی مدارس – و موافق واکسیناسیون کودکان و نوجوانان است. او به روزنامه Rheinische Post (شنبه) گفت كه مدارس و مهد كودكها مساوي در آموزش و پرورش ، بلكه سلامت رواني كودكان و خانواده ها است.

رئیس کارفرما ، راینر دولگر نسبت به کاهش میزان واکسیناسیون در آلمان هشدار داد. رئیس کنفدراسیون انجمن های صنفی کارفرمایان آلمان (BDA) آژانس مطبوعاتی آلمان در برلین گفت: “ما باید مراقب باشیم که روی آنچه که به دست آورده ایم شرط نگذاریم.” “ما باید واکسیناسیون ، واکسیناسیون ، واکسیناسیون را ادامه دهیم تا وضعیت تثبیت شود.”

دولگر پیشنهاد داد كه رئیس جمهور فدرال ، فرانك والتر اشتاین مایر یا آنگلا مرکل ، صدراعظم فدرال (CDU) قبل از ساعت 20:00 به شهروندان خطاب كنند و بگویند: “مردم عزیز ، ما هنوز كوه نیستیم. لطفا واكسن بزنید. در حال حاضر واكسن كافی وجود دارد. “این می تواند” سیگنال خوبی “باشد.

© dpa-infocom ، dpa: 210717-99-414906 / 5


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *