کاربرد علیه ضایعات مواد غذایی – Berliner Morgenpost

[ad_1]

خیلی خوبه که برم

برنامه برای ضایعات مواد غذایی


برنامه Too Good To Go علیه ضایعات مواد غذایی عمل می کند.  همچنین می توانید از آن برای برداشتن غذای مانده از رستوران ها استفاده کنید.

برنامه Too Good To Go علیه ضایعات مواد غذایی عمل می کند. همچنین می توانید از آن برای برداشتن غذای مانده از رستوران ها استفاده کنید.

عکس: dpa

در بشقاب به جای سطل زباله: با برنامه To Good To Go ، می توانید غذای مانده را با قیمت مناسب درست قبل از بستن جمع کنید. و با آن کاری در مورد ضایعات غذا انجام دهید.

برلین اتلاف مواد غذایی یکی از اصلی ترین مشکلات زمان ما است. به اطلاعات از وزارت غذا فدرال در آلمان سالانه حدود دوازده میلیون تن غذا به زباله می ریزد. در سطح جهان ، بیش از یک سوم از کل مواد غذایی تولید شده دور ریخته می شود.

برنامه
خیلی خوبه که برم (برای دفع خیلی خوب است) با هدر دادن مواد غذایی اعلام جنگ می کند ، در حالی که به مصرف کنندگان کمک می کند تا مقداری پول پس انداز کنند. برنامه راه اندازی دانمارک مردم شهرهای بزرگ اروپا را با مغازه هایی که غذای فروخته نشده می فروشند متصل می کند.

با کمک این برنامه می توانید میوه و سبزیجات مازاد ، نان و شیرینی ، و همچنین غذای مانده از رستوران ها ، نانوایی ها ، هتل ها ، سوپرمارکت ها و مشاغل مشابه را با قیمت های کم خریداری کنید. این برنامه کلیه فروشگاههای شرکت کننده در منطقه را نشان می دهد و آنها را با توجه به فاصله آنها از مکان خود لیست می کند.

متناوباً ، می توانید فروشگاههای خاص را مستقیماً جستجو کنید یا شرکتها را روی نقشه نشان دهید. فروشگاههایی که با رنگ سبز مشخص شده اند حداقل یک جعبه باقیمانده را ارائه می دهند. شرکت هایی که با رنگ قرمز مشخص شده اند یا چیزی ندارند یا از قبل تعطیل شده اند. با تلفن هوشمند خود می توانید آنچه را که گرسنه اید نیز فیلتر کنید.

سپس پرداخت به راحتی از طریق PayPal یا کارت اعتباری انجام می شود. سرانجام می توان غذا را در مدت زمان توافق شده مصرف کرد. با تشکر از Too Good To Go ، همه می توانند به طور فعال با ضایعات غذا مبارزه کنند ، به محافظت از محیط زیست و حتی باز کردن مغازه ها و رستوران های جدید کمک کنند. برنامه به معنای
iOS و
اندروید بارگیری رایگان

© dpa-infocom ، dpa: 210723-99-489902 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *