چهار نفر در آتش سوزی جنگل در قبرس جان خود را از دست دادند

[ad_1]

حادثه آتش سوزی

چهار نفر در آتش سوزی جنگل در قبرس جان خود را از دست دادند


مردم محلی در حال تماشای آتش سوزی جنگل در منطقه کوهستانی لارناکا در قبرس هستند.

مردم محلی در حال تماشای آتش سوزی جنگل در منطقه کوهستانی لارناکا در قبرس هستند.

عکس: dpa

این آتش سوزی بیش از 55 کیلومتر مربع قبل از کنترل آتش سوزی توسط نیروهای اورژانس در قبرس از بین رفته بود. یک مرد مظنون به ایجاد سهوا آتش سوزی در جنگل است.

نیکوزیا دست کم چهار نفر در یک آتش سوزی بزرگ در آخر هفته قبرس کشته شدند.


نيكوس آناستازيادس ، رييس جمهور قبرس ، ظهر يكشنبه ، هنگام بازديد از مركز عملياتي در روستاي اسكارينو ، گفت كه نيروهاي آتش نشاني اكنون تا حد زيادي آتش را مهار كرده است.

بیش از 55 کیلومتر مربع از جنگل ها ، بوته ها و زمین های کشاورزی تخریب شده است. آناستازادیاد گفت ، این بدترین فاجعه جزیره در چند دهه گذشته است.

گفته می شود که چهار کشته شده کارگران کشاورزی مصر هستند. به گفته رسانه های قبرس ، مردم سعی کردند از شعله های آتش اتومبیل های خود فرار کنند ، اما در نهایت راهی برای نجات پیدا نکردند.

خشکسالی مداوم

در همین حال ، یک مرد 67 ساله مظنون به ایجاد آتش سوزی دستگیر شده است. طبق گزارش رسانه ها ، او ادعا می شود زباله های باغ را سوزانده است.

این آتش سوزی پس از چندین روز خشکسالی طولانی مدت و گرمای شدید در قسمت شمال شرقی شهر بندری لیماسول رخ داد. قرار بود شنبه شب چندین روستای این منطقه تخلیه شود. یازده هواپیمای اطفا حریق و همچنین صدها آتش نشان و مددکار در حال فعالیت هستند و اسرائیل ، یونان و ایتالیا نیز هواپیماهای اطفا حریق ارسال کرده اند. آتش سوزی در منطقه ای جنگلی از کوه تروودوس رخ داد.

© dpa-infocom ، dpa: 210704-99-254266 / 4


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *