چندین نفر در خیابانهای براندنبورگ غربی زخمی شدند

[ad_1]

تصادفات

چندین نفر در خیابانهای براندنبورگ غربی زخمی شدند


پلیس هنگام ثبت یک حادثه چراغ آبی چشمک می زند.

پلیس هنگام ثبت یک حادثه چراغ آبی چشمک می زند.

عکس: dpa

پوتسدام چندین نفر در خیابانهای براندنبورگ غربی در اثر تصادف کشته شدند. صبح جمعه یک راننده در بزرگراه 10 کشته شد. به گفته پلیس ، او از جاده بین دو نقطه دروویتز و سارموند (پوتسدام – میتلمارك) در جهت مثلث نیوتل خارج شد و به گاردریل برخورد كرد. راننده گیر افتاده بود و باید توسط نیروهای امدادی از اتومبیل رها شود. او در صحنه درگذشت. به دلیل عملیات نجات ، خروج سارموند و دو خط باید به طور موقت بسته شود.در پوتسدام ، پایتخت این ایالت ، یک پیرمرد 70 ساله روز جمعه کنترل اتومبیل خود را از دست داد و درست به حصار سقوط کرد. نیروهای امدادی خواستار این مرد غیرمجاز بودند. پلیس گفت که او بعدا در بیمارستان درگذشت. وی پیشنهاد می کند که این مرد قبلاً از نظر سلامتی مشکل داشته است. تحقیقات درباره علل مرگ و تصادف ادامه دارد.

در براندنبورگ در خیابان هاول ، پیرمرد 80 ساله روز پنجشنبه روی دوچرخه افتاد. امدادگران دیگر نمی توانستند به مرد کمک کنند. طبق اطلاعات قبلی پلیس ، وی ظاهراً به دلیل مشکل پزشکی سقوط کرده و درگذشت. در ابتدا مشخص نبود که آیا این مرد قبلاً دوچرخه سواری کرده یا آن را هل داده است. پلیس در حال بررسی شرایط مرگ است.

روز دوشنبه یک زوج دوچرخه سوار بین زولچوو و ویریتز (هاولند) کشته شد. راننده 53 ساله قصد داشت از زنی که در همان مسیر در حاشیه جاده رانندگی می کرد سبقت بگیرد. طبق گفته پلیس ، این برخورد به دلیلی هنوز نامشخص رخ داده است. این زن 69 ساله آنقدر زخمی شده بود که در همان صحنه جان خود را از دست داد. راننده وانت شوکه شده بود. در محل حادثه کارشناس دادستانی منصوب شد. پلیس در حال تحقیق درباره ی یک قتل سهل انگارانه است.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *