چرا جوانان سرپرست می شوند

[ad_1]

برلین لیا فردریش در واقع می خواست تئاتر کار کند. او دوره کارآموزی را در برلین دوست داشت ، اما بعد اوضاع طور دیگری رقم خورد. در یک مهمانی ، وی با پرستاری آشنا شد که ایده حرفه ای کاملا متفاوتی را به او ارائه داد.

او می گوید: “در مقایسه با دنیای هنر به طور خاص ، واقعاً من را مجذوب خود می کند”. وی برای به دست آوردن تجربه خود ، به عنوان پرستار دوره کارآموزی را گذراند. این جوان 27 ساله گفت: “سپس به سرعت مشخص شد كه من می خواهم شاگردی كنم.” از تئاتر تا بیمارستان؟ بسیاری از اطراف آنها با تحریک واکنش نشان دادند. اما لیا فردریش مطمئن بود. “فهمیدم که برای ادامه کار به چیزی نیاز دارم.”

به هیچ وجه تصمیمات ساده لوحانه نیست

پرستاری در آلمان شهرت بدی دارد. پرستار می گوید: “همه کسی را می شناسند که در این زمینه کار می کند و می داند سنگینی آن چقدر است.” حتی در زمان همه گیری تاجگذاری ، کمبود کارگران ماهر ، میزان کار و دستمزدهای بسیار پایین در حال بحث است.

اینکه چقدر پرستاران در کار خود انگیزه دارند اغلب نادیده گرفته می شود. والنتین هرفورت می گوید: “اگر اینقدر کارم را دوست نداشته باشم ، خیلی فداکار نمی شوم.” مانند لیا فردریش ، پرستار 25 ساله در اتحاد Walk of Care فعال است ، که طرفدار تغییرات اساسی در بخشهای پزشکی و بهداشتی است.

هنگامی که کارآموزی خود را آغاز کرد ، والنتین هرفورت به چالش ها پی برد – و آنها را انگیزه ای برای درگیر شدن در سیاست می دانست. لیا فردریچ همچنین تجربه کرده است که جوانان هرگز با چشمانی ساده لوح در تمرین نمی افتند. “افرادی که این کار را می کنند فکر کرده اند که آیا واقعاً آن را می خواهند؟”

پرستاران طرف مردم هستند

والنتین هرفورت در واقع می خواست پزشکی بخواند ، بنابراین ارشدیت خود را به پایان رساند. “من متوجه شدم آنچه كه از شغل پزشكی به خودم قول داده بودم در مراقبت های پرستاری بسیار قویتر است.”

نزدیک بودن به بیماران برای او مهم بود. وی گفت: “من فکر کردم که می توانم به مردم کمک کنم تا با بحران های وجودی کنار بیایند.” در طول دوره کارآموزی ، او متوجه شد که در عمل تعداد بیشتری پرستار کسانی هستند که در چنین مواقعی در کنار مردم هستند.

وی توصیه می کند همیشه ابتدا کارورزی در پرستاری انجام دهید. “سپس می توانید از همکاران در مورد مشاغل آنها بپرسید که احساس می کنید از نظر فنی توانایی بالایی دارند.”

در برابر شرایط استرس زا آرام باشید

هرفورت می گوید ، یک مزیت بزرگ شغل او این است که همیشه به پرستار نیاز داریم. “من همیشه تا آخر عمر شغلی خواهم داشت.” او به عنوان یک پرستار می تواند در هر جای دنیا – چه در جشنواره ها و چه برای کمک به پناهندگان – کار کند و کمک کند.

او از محتوای آموزش تعجب کرد. “من متوجه شدم که همه چیز در سطح بسیار بالایی اتفاق می افتد – که این نیز درست است. از این گذشته ، من مسئول زندگی انسان پس از آن خواهم بود.”

داشتن توانایی تفکر و آرامش در مورد شرایط استرس زا بسیار مهم است. “شما باید توجه داشته باشید که ما پرستاران روزانه در مناطق حساس زندگی نفوذ می کنیم. وقتی بیماران واکنش تحریک پذیر دارند ، نباید احساس حمله شخصی کنم. وی یادگیری چیزهای زیادی در مورد ارتباطات انسانی را ارزشمند دانست.

نه به زیبایی تلویزیون

گبی هیز تأیید می کند که هر کسی که می خواهد در مراقبت های پرستاری کار کند باید همدل و هم از نظر جسمی و روحی مقاوم باشد. پرستار آموزش دیده که به عنوان مشاور در کلینیک های ویوانتس در برلین کار می کند و در اتحاد سلامت به جای سود شرکت می کند ، گفت: “همیشه به اندازه تلویزیون لذت نمی برد.”

وی می گوید: “شیردهی زمانی که وقت خود را برای بیماران خود اختصاص می دهید کار فوق العاده ای است.” در طول آموزش شما مناطق مختلفی را پشت سر می گذارید. “شما درک می کنید که چه چیزی برای شما مناسب است.”

در حال حاضر دوره های کارآموزی زیادی وجود دارد زیرا جوانان تحت تعقیب هستند. متأسفانه بسیاری از جوانان به سرعت شغل خود را ترک کردند. این مشاور کار معتقد است که هرکسی که می خواهد این روزها مراقبت کند باید آماده باشد تا برای شرایط کار بهتر کار کند.

شما همیشه می توانید تغییر ایجاد کنید

لیا فردریش می گوید که در ابتدا او گاهی از نحوه برخورد همکارانش در بیمارستان با یکدیگر یا بیماران شوکه شده بود. برخی از افراد هستند که پس از اولین تجربه های ناامیدی ترک تحصیل می کنند. به همین دلیل مهم است که به تصمیم خود اطمینان داشته باشید. متأسفانه ، پرستاران اغلب قادر نیستند همانطور که دوست دارند در زندگی روزمره رفتار کنند.

پرستار گفت: “با این وجود ، شما همیشه می توانید تغییر ایجاد کنید.” “ما به افرادی نیاز داریم که متفاوت فکر می کنند تا سیستم مراقبت های بهداشتی را به گونه ای دیگر شکل دهند.” او خودش علاقه فرهنگی خود را به کارهای روزمره می آورد ، پروژه هایی را در کارگاه خلاقانه کلینیک های DRK در برلین ارائه می دهد یا با گیتار روی تخت بیمار می نشیند. “من به ویژه تحت تأثیر قرار گرفته ام که چگونه می توانم یک نقطه شروع مهم به عنوان یک غریبه کاملاً کامل باشم. این بزرگترین جادو برای من تا امروز است.”

همراه با فعالین ”
پیاده روی مراقبت “او طرفدار این کار است
شرایطجایی که آنها و همکارانشان کار خود را انجام می دهند ، خوب شوید زیرا آنها کار در پرستار را دوست دارند – و دوست دارند این کار را برای مدت طولانی بدون به خطر انداختن سلامتی خود انجام دهند.

© dpa-infocom ، dpa: 210115-99-41820 / 4

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *