چرا آنالنا باربوک ناگهان در تجارت طرفداران دارد

[ad_1]

کاندیدای کاندیدا

سبزها: آنال بائرباک از اقتصاد تشویق می کند

Bündnis 90 / Die Grünen: این همان چیزی است که حزب به آن دامن می زند

Bündnis 90 / Die Grünen – این همان چیزی است که حزب برای آن تشکیل می شود

در سال 2021 ، برای اولین بار ، یک نامزد سبز برای صدارت وجود دارد. هر آنچه در مورد مهمانی باید بدانید را می توانید در ویدئو پیدا کنید.

نمایش توضیحات

Analena Baerbock ، نامزد صدارت سبز ، ناگهان طرفداران زیادی در اقتصاد دارد ، حتی صنعت فلزات نیز پول اهدا می کند.

برلین چندی پیش آنها آنجا بودند سبزها کابوس اقتصاد. جستجوی تغییر ساختار اکولوژیکی شرکت – تا چند سال پیش برای بسیاری از روسای شرکت ، این یک رویای ناب رویایی بود.

امروز دادگاه ها سیاستمداران و شرکت های محافظت از آب و هوا را محکوم می کنند. و با آنالنا بائربوک برای اولین بار ، یک زن سبز شانس این را دارد که در انتخابات بوندستاگ در ماه سپتامبر ، رئیس دانشگاه شود. او اکنون در صنعت طرفداران قدرتمندی پیدا می کند. آیا روسای آلمان سبز می شوند؟ج جو قیصر، تا ماه فوریه رئیس بزرگترین گروه صنعتی آلمان زیمنس، یکی از تأثیرگذارترین مدیران به کاندیدای سبز تعهد داده است. وی به “سودو دویچه زیتونگ” گفت: “آنالنا بائربوک مطمئناً بیشترین اطمینان را در تمدید پایدار و بلند مدت دارد.

40 ساله یک اقتصاد بازار اجتماعی و زیست محیطی است که آلمان به آن نیاز دارد. کائزر از او تعریف کرد عمل گرایی: “او جنبه های زیست محیطی را می بیند ، اما همچنین می داند که ما یک کشور صنعتی هستیم.”رهبران تجارت با خواسته های سبزها موافق نیستند

حتی امروز ، سبزها همیشه توهین آمیز هستند. با این الزام که قیمت بنزین نامزد Baerbock و رهبر حزب او ، رابرت هابک ، خشم این هفته را افزایش دادند تا حفاظت از آب و هوا را با 16 سنت سریعتر افزایش دهند. مانند قبل ، با برنامه ریزی برای تکمیل سریع پروازهای کوتاه مدت به ویژه بحرانی آب و هوا.

اگر حفاظت از آب و هوا قیمت می گیرد ، احساسات می جوشد. نه تنها برای شهروندان ، که در آینده باید هزینه های بیشتری را برای پروازهای تعطیلات و رانندگی بپردازند ، سبزها باید در انتخابات فدرال سپتامبر وارد دولت شوند. زیرا هر رهبر تجاری مانند جو قیصر از ایده صدراعظم Baerbock استقبال نمی کند.


وی گفت: “اظهارات قبلی آنالنا باربوك ، كاندیدای صدار سبز ، در زمینه سیاست های انرژی و مالیاتی برای شركت های متوسط ​​و كوچك به نظر نمی رسد.” مارکوس یرگر، رئیس انجمن فدرال شرکتهای متوسط ​​(BVMW) ، تیم تحریریه ما.

Baerbock با شرکت آزاد به عنوان هسته اصلی اقتصاد بازار اجتماعی. یرگر تأکید می کند: “فقط کسانی که دیگر کارآفرینان را به عنوان مخالف احتمالی نمی بینند ، که باید تحت کنترل ممنوعیت ها و مالیات های مجازات قرار بگیرند ، می توانند روی حمایت شرکت های متوسط ​​حساب کنند ، اما با مقررات سازگار به آزادی کارآفرینی اعتماد می کنند.”


در برابر او نگه دارید مارسل فراترچر، رئیس انستیتوی تحقیقات اقتصادی آلمان در برلین (DIW) ، سبزها قطعاً برای تجارت مناسب هستند. رئیس DIW تیم تحریریه ما گفت: “در قلب مارک سیاست اقتصادی سبز سازگاری حفاظت از آب و هوا و رقابت زیاد شرکت های آلمانی برای اطمینان از رونق اقتصادی است.” و این در نهایت منافع شرکت ها است. آنها به طور فزاینده ای متوجه می شوند که یک تغییر اساسی در دوره لازم است.

حزب برنامه های مشخصی مانند آنها داشت دستور جلسه فراتشر توضیح می دهد که باید اجرا و تأمین اعتبار شود. “هیچ راهی برای سبزها وجود ندارد تا از سرمایه گذاری عمومی بیشتر و مالیات بیشتر از ارزش خالص بالا دور بزنند.”

این حزب برای گفتگوی بهتر یک شورای مشورتی اقتصادی ایجاد کرده است

اما این دقیقاً خلاف برنامه هایی برای افزایش مالیات بر درآمد سرمایه ، ارث و ثروت زیاد است که با آن روبرو است اقتصاد. فدراسیون صنعت آلمان در تحلیلی از برنامه اصلی تصویب شده توسط حزب در ماه نوامبر گفت: “این دیدگاه با واقعیت های صنعتی به ویژه در طبقه متوسط ​​مغایرت دارد.” همچنین تعهد واضحی نسبت به مکان صنعتی وجود ندارد.

این حزب گوش فراوان به اقتصاد دارد. گروه پارلمانی برای گفتگوی بهتر یک شورای مشورتی اقتصادی را در سال 2018 تاسیس می کند. اعضا شامل نمایندگان شرکتهای بزرگ انرژی و دارویی هستند. در آن زمان ، مشاور مدیریت سابق دانیل بایاز ، که اکنون وزیر دارایی بادن-وورتمبرگ است ، رئیس کمیسیون بود.

به اقتصاد در راه بی طرفی آب و هوا حزب می خواهد پول زیادی در دست خود بگیرد. پیش نویس برنامه انتخابات بوندستاگ ، به عنوان مثال ، یک کمک هزینه صلاحیت کوتاه مدت برای حمایت از شرکت ها و کارمندان با آموزش های اضافی را شامل می شود. باید یک صندوق تحول برای مناطق صنعتی وجود داشته باشد که عمدتا از شرکت های کوچک و متوسط ​​پشتیبانی می کند.

آیا حزب با این کار خیلی به اقتصاد نزدیک نشده است؟ وی در توییتر نوشت: “سبزها اکنون به شرودر و شرکت در بدترین شرایط خود با شرکت ها نزدیک هستند.” جان کورت، مدیر اجرایی پارلمان چپ.

وینفرد کرچمن به عنوان یک مثال مثبت

در هر صورت ، شرکت ها فرصت هایی را برای رونق نیز می بینند مشارکت. یرگر سخنگوی طبقه متوسط ​​گفت: “نخست وزیر وینفرد کرچمن ثابت می کند که حداقل بخشهایی از سبزها اقتصاد را درک می کنند.”

کرچمن من طرفدار یک سیاست اقتصادی متوسط ​​و پایدار در اتولند بادن-وورتمبرگ هستم. “تنها سوال این است که آیا او می تواند اکثریت حزب خود را بدست آورد.”


جنوب غربی ، جایی که کرتشمن ده سال در آن حکمرانی کرده است ، به عنوان یک پیوند الگوی بین سیاست سبز و اقتصاد تلقی می شود. این در تصویر جای دارد ، که حتی بزرگترین است پشتیبانی مالی برای سبزها از ایالت است.

به عنوان مثال ، در سال 2019 ، بیشترین جریان کمک مالی طبق بیانیه حساب از بادن-وورتمبرگ به حزب – 100000 یورو از انجمن کارفرمایان Südwestmetall.

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *