پیروزی Füchse برلین آزوتی-پولاوی

[ad_1]

لیگ اروپا

پیروزی Füchse برلین آزوتی-پولاوی


فوکس برلین شانس خوبی برای ورود به مرحله گروهی لیگ اروپا دارد (عکس از بایگانی).

فوکس برلین شانس خوبی برای ورود به مرحله گروهی لیگ اروپا دارد (عکس از بایگانی).

عکس: Uve Anspach / dpa

برلینی ها سه شنبه شب با نتیجه 32 بر 24 (11:13) برنده لهستانی KS Azoty-Pulawy SA شدند.

فوهزه برلین شانس خوبی برای صعود به مرحله گروهی لیگ اروپا دارد. در اولین دیدار دور دوم مقدماتی ، برلینی ها سه شنبه شب در باشگاه لهستانی KS Azoty-Pulawy SA با 32:24 (11:13) به برتری رسیدند. با این حال ، این امر نیاز به افزایش قابل توجهی در عملکرد تیم هندبال بوندس لیگا در نیمه دوم داشت. دومین بازی سه شنبه هفته آینده در برلین برگزار می شود. بهترین روباه های پرتاب کننده لاس اندرسون با هفت و جیکوب هولم با پنج ضربه بودند.

ویران موروس تازه وارد پس از بهبودی از مصدومیت عضلانی اولین بازی خود را با پیراهن فوکس در تیم برلین جشن گرفت. میزبان بهتر شروع کرد و از ابتدا فشار آورد. جلد برلین مشکلات بزرگی داشت ، عملاً هر پرتاب لهستانی ها یک ضربه بود.

در ابتدا تعداد زیادی توپ به نایب قهرمانی بوندسلیگا در حمله پرتاب شد. بنابراین فوشه مدتهاست که در مقابل میزبانان کارآمدتر از کسری عقب مانده است. پس از 24 دقیقه خوب ، به 5 گل افزایش یافت (8:13). فوشه با سه گل متوالی موفق شد حداقل اختلاف را تا زمان استراحت کاهش دهد.

برلینی ها بعد از تغییر طرف ، بهتر وارد بازی شدند و حالا مسیر را گرفتند. آنها با یک سری 10-0 ، اواسط نیمه دوم را چرخاندند و برای اولین بار پیش افتادند. در ساعت 25:19 آنها موفق به عقب نشینی شدند. سپس این بازی آسان برای Füchse در برابر میزبان خسته بود.

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *