پیروزی برابر اتریش: تیم DHB بلیط EM را خریداری می کند

[ad_1]

هندبال

پیروزی برابر اتریش: تیم DHB بلیط EM را خریداری می کند

در تمرین لباس جام جهانی مقابل اتریش ، هندبالیست های آلمان موفق شدند با 34:20 به پیروزی برسند. صلاحیت EM برای سال 2022 ارائه شده است.


آلفرد گیسلاسن ، مربی ملی هندبال ، در زمان استراحت با تیمش صحبت می کند.

آلفرد گیسلاسن ، مربی ملی هندبال ، در زمان استراحت با تیمش صحبت می کند.

عکس: فیرو

کلن هنگامی که دیدار آلمان و اتریش در کلن ساعت 19:37 دقیقه یکشنبه شب به پایان رسید ، این یک فصل مهم برای آلمانی ها بود. بازیکن هندبال چیزی از گذشته پیروزی 34:20 (19: 5) نقطه عطفی در صعود به مرحله نهایی است EM 2022 در مجارستان و اسلواکی ، که مدتی قبل آلمانی صلاحیت آنها را داده بود. اما وی همچنین به مرز انتخابی برای مسابقات قهرمانی اروپا و هفته های آینده اشاره و خاطرنشان کرد: اکنون این فقط مهم است. WM.کاپیتان اووه جنسهایمر آنجاست

آلفرد گیسلاسون سیلی رضایت بخشی به بازیکنان خود داد و در مدت 5 روز که تیم اورژانس او ​​آرام آرام در حال تبدیل شدن به یک واحد بود ، در مدت 5 روز موفق شد از بازی دوم مقابل اتریش دور شود. گیسلاسون گفت: “ما به بسیاری از آنچه كه در نظر داشتیم به دست آوردیم.” این بار او در میادین کلن به دروازه بان های یوهانس بیتر ، یوری نور ، مارسل شیلر و دیوید اشمید استراحت داد و در عوض به دروازه بان سیلویو هاینوتتر ، کریستین دیسینگر ، قهرمان اروپا در سال 2016 ، ماریان میچالشیک اعتماد کرد و در ساعت 36:27 بازداشت شد. چهارشنبه گذشته مقابل آنتونیو متزنر تازه وارد اتریش ست کرد.همچنین کاپیتان Uwe Gensheimer ، چهارشنبه در گراتس بدون دقایقی ، این بار اجازه بازی در جناح چپ را داشت. تیم آلمان خوب کار کرد ، حتی اگر این مسابقه لیاقت آزمایش استقامت جام جهانی را نداشته باشد. با اتریشی ها ، هوا قبل از عزیمت آنها به مصر قابل توجه بود ، تیم گیسلاسون می توانست هر کاری را که می خواهد انجام دهد. جرالد زینر در دقیقه یازدهم بر آندریاس ولف غلبه کرد و گل اول را برای میهمانان به ثمر رساند ، زیرا بازیکنان هندبال آلمان قبلاً 5 بار گلزنی کرده بودند. برتری ادامه داشت ، دفاع حتی در نسخه تهاجمی تر نیز ایمن بود. نیمه اول ساعت 19-5 بود و چهار بازیکن آلمانی سه گل از جمله کاپیتان جنسهایمر به ثمر رساندند.هانینگ “فرصت بزرگ” را می بیند

اما این دقیقاً همان چیزی بود که این بازی در مورد آن بود: یک بار دیگر ، گزینه های تاکتیکی و شخصی مورد آزمایش قرار گرفتند ، اعتماد به نفس برای مسابقات در مصر تقویت شد و در نهایت آخرین رویدادها مشخص شدند: لغو پیشکسوتان هندریک پکلر ، پاتریک وینچک ، استفان وینولد (همه THW کیل) و Finn Lemke (MT Melsungen) برای همه گیری تاج. انتقاد از دروازه بان آندریاس ولف (“این واقعیت که آنها مسابقات را بعد از فعالیت در لیگ قهرمانان اروپا شروع کردند نگرانم می کند”) ، که گیسلاسون با انتقاد پاسخ داد (“این مانع آماده سازی می شود”).

نامه اعتراضی اووه گنسهایمر و کاپیتان های متعدد شرکت کننده به انجمن جهانی در مورد برنامه ریزی اولیه پذیرش تماشاگران در جلسه 32 تیم برتر جهان که از روز چهارشنبه آغاز می شود. در نهایت: باب هانینگ ، نایب رئیس فدراسیون هندبال آلمان (DHB) ، تیم فعلی را “فرصتی بزرگ برای بازیکنانی مانند گولا ، میهالچکیک یا نور برای برداشتن گام مهم بین المللی بعدی” می داند.

او نگاه مثبتی به جام جهانی دارد اما این تاکتیکی بود که آلفرد گیسلاسون در هفته های اخیر برای رقابت در این تورنمنت که از اهمیت زیادی برای هندبال برخوردار است ، استفاده کرد. در مصر ، بازیکنان هندبال می خواهند نشانه ای از زندگی در زمان های همه گیر را بفرستند و قراردادهای حمایت مالی و تلویزیونی را انجام دهند. با توجه به وضعیت کارکنان ، DHB خطوط مدال را به طور معمول به عنوان گل نداد. اروگوئه اولین حریفان آلمانی روز جمعه در قاهره است و پس از آن دیدارهایی با کیپ ورد و مجارستان برگزار می شود. او حتی بدون یک هدف مشخص در امان است – گیسلاسون و بازیکنانش می خواهند غافلگیر شوند.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *