پورتال رزرواسیون: اتومبیل های دارای حمل و نقل هوایی و اجاره ماشین به طور قابل توجهی گران ترند

[ad_1]

ارزیابی

پورتال رزرواسیون: اتومبیل های دارای حمل و نقل هوایی و اجاره ماشین به طور قابل توجهی گران ترند


هزینه پروازهای رفت و برگشت به ده مقصد محبوب رزرو شده در ماه مه به طور متوسط ​​16 درصد بیشتر از سال 2019 است.

هزینه پروازهای رفت و برگشت به ده مقصد محبوب رزرو شده در ماه مه به طور متوسط ​​16 درصد بیشتر از سال 2019 است.

عکس: dpa

با لغو محدودیت های سفر در کرونا ، تقاضا برای سفر در تعطیلات در حال افزایش است. این نیز قیمت ها را افزایش می دهد. اما همیشه برای مسافران نسبت به قبل از همه گیری گران نیست.

فرانکفورت / ماین. مسافرانی که پس از دستیابی به موفقیت اجباری کرونا ، مسافت را به خود جلب می کنند ، در بسیاری از موارد مجبورند با افزایش قیمت محاسبه کنند.

طبق برآوردهای پورتال رزرو Check24 ، پروازهای رفت و برگشت به ده مقصد محبوب رزرو شده در ماه مه به طور متوسط ​​16 درصد بیشتر از سال 2019 هزینه دارند.

بیشترین هزینه های اضافی در این کشورها

در نتیجه ، پروازها به هلند (به علاوه 114 درصد) ، سوئیس (101 درصد) و اتریش (81 درصد) به طور ویژه افزایش یافته اند. اما شرکت های هواپیمایی همچنین به طور مثال 22٪ برای اتصالات به اسپانیا اضافه می کنند.

سباستین ساگر ، مدیر عامل پروازهای Check24 گفت: “یکی از دلایل اصلی رشد بلیط هواپیما این است که شرکت های هواپیمایی با احتیاط بیشتری در بیماری همه گیر ویروس کرونا برنامه ریزی کرده اند.” “در نتیجه ، ظرفیت کمتری نسبت به سالهای گذشته در دسترس است. در عین حال ، تأمین کنندگان هنگام افزایش تقاضا مجبور به ارائه تخفیف نمی شوند.”

پرواز برگشت به یونان در تابستان 2021 در ماه مه فقط دو درصد بیشتر از پرواز در سال 2019 هزینه دارد. پروازها به ترکیه (منهای 9 درصد) و ایتالیا (منهای 2 درصد) اخیراً حتی ارزان تر از آن زمان بوده اند.

اجاره اتومبیل نیز به طور قابل توجهی گران تر است

اگر می خواهید در مقصد تعطیلات خود اتومبیل اجاره کنید ، باید خیلی عمیق تر از سال قبل از همه گیری در جیب خود فرو بروید. طبق بررسی Check24 ، اخیراً قیمت اجاره اتومبیل به ویژه در جزایر محبوب تعطیلات – به طور متوسط ​​حدود یک چهارم (23 درصد) به شدت افزایش یافته است. به عنوان مثال ، در ایبیزا ، مسافران به طور متوسط ​​بیش از سه برابر در سال 2019 روزانه هزینه می پردازند. در مایورکا ، اتومبیل های اجاره ای تقریباً 200 درصد بیشتر از قبل از بیماری همه گیر هزینه می کنند ، در حالی که در سیسیل این هزینه دو برابر است.

یکی از دلایل جهش قیمت ها بر اساس پورتال رزرواسیون: بسیاری از صاحبخانه ها قادر به جبران پارکینگ های اجاره ای خود نیستند که در مدت همه گیر در مدت زمان کوتاهی کاهش یافت.

© dpa-infocom ، dpa: 210612-99-963638 / 2

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *