پنج آتش سوزی در آپارتمان در آخر هفته در براندنبورگ

[ad_1]

آتش سوزی

پنج آتش سوزی در آپارتمان در آخر هفته در براندنبورگ

در پوتسدام ، جرقه ها یک واکنش زنجیره ای ایجاد کرده و منجر به انفجار می شوند. آتش سوزی های دیگر در براندنبورگ بر اساس سیستم های گرمایشی است. شش نفر از ساکنان زخمی شدند.

به روز شده: 10 اکتبر 2021 ، ساعت 3:30 بعد از ظهر


یک وسیله نقلیه از سازمان آتش نشانی به محل حادثه می رسد.

یک وسیله نقلیه از سازمان آتش نشانی به محل حادثه می رسد.

عکس: dpa

پوتسدام / اورانینبورگ / کیریتز. آخر هفته در براندنبورگ در پنج آتش سوزی در آپارتمان ها و خانه ها چندین نفر زخمی شدند. سخنگوی مرکز وضعیت گفت ، روز یکشنبه ، در یک خانه مناسب سن در Oranienburg (Oberhavel) ، دود ایجاد شد. یازده نفر از ساکنان به محل امن منتقل شدند و سه نفر زخمی شدند و به بیمارستان منتقل شدند. یک آپارتمان در خانه دیگر قابل سکونت نبود. سخنگوی گفت: علت این دود هنوز مشخص نشده است.در پوتسدام ، شنبه شب زنی 52 ساله ناخواسته باعث انفجار در آپارتمان خود شد. اداره پلیس غرب گفت که با سوختن جرقه ها ، درخت کریسمس آتش گرفت. سپس یک بالون تزئینی پر از هلیوم منفجر می شود. در اثر ضربه پنجره درب بالکن ترک خورد. پلیس گفت: مستأجر و شریک 56 ساله وی تا رسیدن نیروهای آتش نشانی توانستند خود به خود آتش را خاموش کنند. با این حال مرد 56 ساله به ظن استنشاق دود مجبور شد به بیمارستان منتقل شود. آپارتمان دیگر قابل سکونت نبود.

در کیریتز (اوستپرینیتیتس-روپین) یک خانه صبح زود شنبه در آتش سوخت. پلیس گفت ، بر اساس یافته های اولیه ، این ساکن 49 ساله با استفاده نامناسب از بخاری های گازی و برقی باعث آتش سوزی شد. این مرد 49 ساله دچار سوختگی و استنشاق دود شد. وی را به بیمارستان منتقل کردند. نیروهای آتش نشانی پس از سه ساعت موفق به اطفا حریق شدند. طبق گفته پلیس ، این خانه دیگر قابل سکونت نیست.

همچنین روز شنبه در کیریتز ، یک دیگ بخار گاز در زیرزمین یک ساختمان مسکونی آتش گرفت. پلیس گفت ، نزدیکان صاحبخانه 91 ساله آتش را به موقع مشاهده کرده و آتش نشانی را مطلع کردند. امدادگران بنزین را خاموش و حمام حرارتی را خاموش کردند. آتش خانه را در بر نگرفته بود. هیچ کس آسیب ندید.

هنگام تعویض سیلندر گاز با بخاری متحرک در یک خانه در Lelihou (Ostprignitz-Rupin) در روز جمعه ، گاز بر روی بخاری برقی روشن شد. پلیس گفت ، این ساکن 55 ساله بطری بنزین را به بیرون برد و دستهایش را سوخت. سازمان آتش نشانی هشدار دهنده موفق به جلوگیری از خطر شد. هیچ خسارت مالی به خانه وارد نشده است.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *