پلیس برلین در حال ایجاد 19 دوربین کنترل سرعت است

[ad_1]

کنترل ترافیک

پلیس برلین در حال ایجاد 19 دوربین کنترل سرعت است

دستگاه های مدرن اندازه گیری لیزر دستی باید جایگزین مدل های قدیمی شوند – واکنشی به تصمیم قاضی قانون اساسی؟


علاوه بر دستگاه های اندازه گیری لیزر دستی ، پلیس برلین از دوربین های سرعت ثابت نیز استفاده می کند - در برلین 33 دستگاه وجود دارد.  اما ده نفر از آنها در حال حاضر از کار افتاده اند.

علاوه بر دستگاه های اندازه گیری لیزر دستی ، پلیس برلین از دوربین های ثابت ثابت نیز استفاده می کند – در برلین 33 دستگاه وجود دارد. اما ده نفر از آنها در حال حاضر از کار افتاده اند.

عکس: دانیل کارمان / dpa

برلین پلیس برلین می خواهد 19 سرعت سنج لیزری دستی جدید بخرد. این از یک مناقصه پلیس برای پلت فرم خرید عمومی استان برلین حاصل می شود. سخنگوی مطابق درخواست گفت: با استفاده از دوربین های کنترل سرعت جدید ، پلیس می خواهد دستگاه های موجود را از موجودی خود که به دلیل افزایش سن خارج شده اند ، جایگزین کند. در حال حاضر ، نمونه کارها بدن – همانطور که در آینده خواهد بود – شامل 54 سرعت سنج دستی است.سخنگو اظهار داشت: تأمین وسایل جدید با حکم دادگاه قانون اساسی فدرال در دسامبر سال 2020 ارتباطی ندارد. در آن زمان ، قضات تصمیم گرفتند که بزهکاران با سرعت زیاد به داده های خام رعد و برق دسترسی داشته باشند. در غیر این صورت از فرصت اثبات خطاهای احتمالی اندازه گیری محروم می شوند.دادگاه ها اندازه گیری دوربین سرعت را زیر سوال می برند

با این حال ، قضات قانون اساسی در مورد استفاده اصلی از دوربین های کنترل سرعت ، که داده های اندازه گیری خام را حفظ نمی کنند ، تصمیم نگرفتند. این مورد در مورد بسیاری از دستگاه های اندازه گیری لیزر فعلی وجود دارد. بر این اساس ، مقامات نمی توانند داده های خام را به افراد آسیب دیده در این موارد منتقل کنند. در آن صورت ، دادگاه قانون اساسی زارلند اندازه گیری های دستگاه اندازه گیری لیزر Traffistar S 350 را در تابستان 2019 غیر قابل استفاده طبقه بندی کرد و اظهار داشت که در مورد دستگاه هایی که به روشی قابل مقایسه کار می کنند به همین روش تصمیم می گیرد. تصمیم سار هیچ تاثیری در کل قلمرو فدرال نداشت. در همین حال ، پلیس برلین تصمیم گرفته است که از 9 نسخه خود از این مدل استفاده نکند. اگرچه دادگاه های برلین از تصمیم قضات زارلند با اندازه گیری مدل های دیگر پیروی كردند ، اما پلیس برلین فقط چند ماه بعد تصمیم گرفت كه دوباره از همه دستگاه های موجود استفاده كند.از طرف دیگر ، پلیس برلین به تصمیمی که اخیراً قاضی قانون اساسی از کارلسروهه اتخاذ کرده ، هیچ واکنشی نشان نداد ، زیرا داده های اندازه گیری خام قبلاً در صورت درخواست به متخلفان سرعت داده شده است.

برلین 20 تریلر دوربین کنترل سرعت دریافت می کند

برای افزایش ایمنی ترافیک در خیابانهای برلین ، تقاضا در ائتلاف ، به ویژه از طرف سبزها ، برای اعمال کنترل سرعت بیشتر و بیشتر می شود. دولت داخلی ، به رهبری سناتور داخلی آندریاس گیزل (SPD) ، از آن زمان کاهش یافته است ، و خاطرنشان کرد که کارکنان در حال کار با محدودیت ظرفیت هستند و به هر حال نمی توانند جریمه های اضافی اعمال کنند. از طرف دیگر ، گروه پارلمانی سبزها ادعا می کند که استفاده از تریلرهای سیار اضافی برای دوربین های کنترل سرعت باعث نجات کارکنانی می شود که در غیر این صورت مجبورند اندازه گیری سرعت را با دستگاه های دستی انجام دهند. سرانجام ، ائتلاف قرمز و قرمز- سبز موافقت کرد ، به عنوان بخشی از بخش تردد عابر پیاده در قانون تحرک ، دو تریلر دوربین کنترل سرعت تا 2022 به 20 دستگاه افزایش یابد. دو مورد از آنها در ژانویه ارائه می شود.

همچنین در مجموع 33 دوربین ثابت ثابت در پایتخت وجود دارد. با این حال ، بخش قابل توجهی از آن به طور منظم کار نمی کند. دستگاه ها بارها از روی عمد آسیب دیده اند. در موارد دیگر ، برق آنها مجبور بود به دلیل سایت های ساختمانی قطع شود. بنابراین ، آخرین ده نفر از آنها منتفی شدند.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *