پلیس برلین با براندنبورگ مشکلی دارد

[ad_1]

قضایی

پلیس برلین با براندنبورگ مشکلی دارد

به دلیل وجود یک خلاoph در قانون ، افسران پلیس برلین مجاز به کار در براندنبورگ نیستند. این یک خطر امنیتی است.


افسران پلیس برلین اجازه کار در براندنبورگ را ندارند (عکس نمادین).

افسران پلیس برلین اجازه کار در براندنبورگ را ندارند (عکس نمادین).

عکس: رالف پیترز / تصور / رالف پیترز

برلین برای اتحادیه پلیس (GdP) ، این یک بازی ساده فکری است. تصور کنید اگر یک فرد خطرناک دستگیر شده در برلین مجبور به انتقال به براندنبورگ یا اسکورت وسیله نقلیه سنگین از بزرگراه به سمت شمال شود. در هر دو مورد ، افسران پلیس برلین ، که اغلب چنین وظایفی را بر عهده می گیرند ، در مرز ایالتی قرار می گیرند.دلیل آن خلأ قانونی است که توسط دولت داخلی در صورت درخواست تأیید می شود. با توجه به عبارت قانون پلیس براندنبورگ ، فقط “افسران پلیس کشور دیگر” حق انجام فعالیت های رسمی در براندنبورگ را دارند. افسران چانه زنی جمعی مشخص نشده اند.طبق GdP ، این پیامدهای قابل توجهی برای برلین دارد. از آنجا که مناطق مختلفی از پلیس تحت تأثیر قرار می گیرند: سیستم زندان ، بخشهایی از اسکورت و خدمات راهداری – تخمین زده می شود که حدود 500 تا 600 افسر باشد.دولت دادگاه از سال 2018 از این مسئله آگاه است.

GDP در نامه ای که از Berliner Morgenpost دریافت کرد ، سیاستمداران را به اقدام فراخواند. یک نیاز فوری به اطمینان قانونی وجود دارد – به خصوص از نظر پلیس از سال 2018 مشکل عدالت شناخته شده است. عدالت از دیدگاه اتحادیه مشترک نیست. وظایف رسمی مانند حمل زندانیان نیز باید در آینده توسط کارکنان انجام شود. به زبان ساده: نیازی به عمل نمی بینید.

مدیر دولت GdP ، نوربرت چیوما ، اکنون فوریت جدیدی را مشاهده می کند: “ما دو سال است که در مورد این موضوع بحث می کنیم. با افتتاح BER ، این درب بعد جدیدی به خود گرفته است ، زیرا ما در آینده باید سفرهای بیشماری از فرودگاه را نیز به همراه داشته باشیم. “اولین بار در هنگام حمل و نقل یک زندانی دیده شد. طبق GdP ، حوادث دیگری نیز رخ داده است که در آن کارمندان قراردادهای جمعی در برلین در براندنبورگ “از عدم مجوز برای کار خود مطلع شده اند”. بنابراین ، شورای کارکنان اداره استقرار در حال تصمیم گیری است – امسال.

دولت عدالت از جنبش اتحادیه های کارگری متحیر است

در دادگستری ، مردم از استراتژی اتحادیه که می خواهند کارمندان را در معاملات جمعی وظایف حاکمیتی بسپارند ، به جای تقویت حقوق مقامات خود ، شگفت زده می شوند. در محافل دادگاه حتی ترس از حرفه ای شدن چنین وظایفی وجود دارد. گفته می شود ، اگر امنیت بسیار مهم است ، حمل و نقل زندانیان فقط باید توسط افسرانی انجام شود که مجاز به حمل سلاح هستند ، به عنوان مثال.

رئیس GdP Cioma ادامه کار پلیس را در معرض خطر می داند: “ما باید درک کنیم که به دلیل عدم پوشش بیمه و آسیب پذیری اقدامات پلیس نمی توانیم همکاران خود را در خارج از محدوده شهر قرار دهیم ، اما در این موارد خدمات متوقف می شود.”


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *