پس انداز مالیات؟ وقتی این کلمه جواب می دهد

[ad_1]

طلاق

پس انداز مالیات؟ وقتی این کلمه جواب می دهد


برای زوجین می توان با هم یا جداگانه سرمایه گذاری کرد.  باید بررسی کنید که ارزان ترین گزینه کدام گزینه است.

زوجین می توانند با هم یا جداگانه سرمایه گذاری کنند. باید بررسی کنید که ارزان ترین گزینه کدام گزینه است.

عکس: dpa

زوج های متاهل یک انتخاب دارند: آنها می توانند از جدایی همسر بهره مند شوند یا به طور جداگانه سرمایه گذاری شوند. اما چه عواملی واقعاً نتیجه می دهد؟

برلین زوج های متاهل می توانند تصمیم بگیرند: یا می توانند با هم برای اهداف مالیاتی ارزیابی شوند یا جداگانه. اتاق مشاوران مالیاتی فدرال در برلین به این موضوع توجه دارد. اینکه کدام گزینه نتیجه می دهد باید همیشه به صورت مورد به مورد تصمیم گیری شود.

در صورت ارزیابی مشترک یا جدایی همسران ، مقامات مالیاتی با زوجین به عنوان یک شخص مشمول مالیات رفتار می کنند. مجموع دو درآمد ابتدا برای یافتن مالیات نصف درآمد به دو قسمت تقسیم می شود. سپس مقامات مالیاتی این مبلغ را دو برابر می کنند تا مالیات های پرداختی را تعیین کنند.

در صورت ارزیابی فردی ، شرکا مشمول نرخ پایه عادی هستند. اگر همسر متحمل خسارات ، بارهای فوق العاده زیادی مانند هزینه های پزشکی یا غرامت زیاد برای جایگزینی حقوق شود ، این می تواند ارزان تر باشد.

برای تسهیل انتخاب زوج های متاهل یا مشارکت های مدنی ،
وزارت دارایی فدرال جداول سالانه به روز شده برای ترکیبی از انتخاب طبقه مالیات موجود است. جداول این امکان را دارد که ترکیبی از براکتهای مالیاتی را که منجر به کمترین مالیات بر حقوق و دستمزد درآمد جاری می شود ، محاسبه کنید.

© dpa-infocom ، dpa: 210517-99-635437 / 2

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *