پانکوو “نقطه داغ” برلین برای بازسازی آپارتمان ها است

[ad_1]

بازار املاک و مستغلات

پانکوو “نقطه داغ” برلین برای بازسازی آپارتمان ها است

در واقع حفاظت از محیط زیست باید تبدیل آپارتمانهای اجاره ای به کانکس ها را متوقف کند. مجمع مستاجران پانكو از خلأهای قانونی شکایت دارد.


آپارتمانهای جذاب Prenzlauer Berg با وجود محافظت از محیط زیست ، ارزان تر از کل خانه قابل فروش هستند.

آپارتمانهای جذاب Prenzlauer Berg با وجود محافظت از محیط زیست ، ارزان تر از کل خانه قابل فروش هستند.

عکس: توماس شوبرت / BM

برلین این چیزی نبود که مسئله پایان شهر مستاجر برلین باشد. اما علی رغم شلوغی تجارت املاک و مستغلات در مناطق حفاظت شده پرنزلاوئر برگ ، احتمالاً اوضاع چندان بد نیست. در عوض ، این منطقه در شرف تبدیل شدن به شارلوتنبورگ-ویلمرزدورف دوم است ، جایی که بیشتر مردم هنوز در اجاره زندگی می کنند ، فقط در سطح قیمت نسبتا بالا. این یکی از اظهارات در کنفرانس آنلاین اجلاس مستاجران پانکوو بود که توسط سناتور سابق برلین ، کاترین لمپشگر ، اداره می شد.تمرکز توجه در اجلاس کارشناسان بازار مسکن در یوتیوب: ارقام سرسام آور تبدیل آپارتمانهای اجاره ای به کانکس در سال 2020. طبق سنا ، فقط در نیمه اول سال ، مناطق در مناطق حفاظت شده برلین تقریباً به همین تعداد مغازه ثبت می کنند (5280 ) ، مانند کل سال 2019 (5400). حتی در آن زمان سطح بسیار بالا بود.آپارتمان های قدیمی در مناطق حفاظت شده Pankow با قیمت بالایی قابل فروش هستند

در سال 2019 ، حدود 1260 آزمایش در شهرستان پانکوف انجام شده است که بیشتر آنها در Prenzlauer Berg است. و تقریباً همه درخواست های تبدیل تأیید شد. طبق آخرین بررسی ها ، 23 درصد از کل تجارت در پایتخت در منطقه شمال شرقی انجام شده است. میخائیل نلکن ، نماینده چپ ، یکی از شرکت کنندگان این گروه گفت: “پانکوو نقطه داغ است.”به گفته کارشناسان دیگر ، این امر عمدتا به دلیل وجود ساختمانهای جذاب موجود در مناطق حفاظت شده پانکوف است. و به اصطلاح قانون هفت ساله است. این قانون بیان می کند که فروش کانکس با وجود ممنوعیت تبدیل ، قانونی است ، اگر مستأجر قبل از هفت سال باید حق خرید آپارتمان را بدست آورد. پس از این هفت سال ، فروشنده حتی در مناطق حفاظت شده محیط زیست نیز دست آزاد دارد. با این وجود ، قوانین امنیت اجتماعی در برلین بیش از هر زمان دیگری از نظر سیاسی محبوبیت دارند.

فروش آپارتمان ها هفت سال به تعویق می افتد

کریستوف تراووتر ، مدیر پروژه در مطالعه “صاحب شهر” می گوید: “اصطلاح ممنوعیت تبدیل نام غلطی است. این بیشتر یک تغییر 7 ساله با تأخیر است – بنابراین قانون تمدید فروش است.” توصیف وضعیت باید در مورد محدودیت های قیمت در چنین معاملات املاک و مستغلات فکر کرد. زیرا در قیمت های آپارتمان امروز امکان فروش آپارتمان فروخته شده با قیمت پایین وجود ندارد. برای ارزشمند کردن سرمایه گذاری ، ملک از نظر ساختاری ارتقا یافته تا اجاره بها افزایش یابد.

راینر وایلد ، مدیرعامل اتحادیه مستاجران برلین ، به مجمع آنلاین گفت كه بسیاری از مشاغل متبحر شده هنوز اجاره داده می شوند. در حالی که آپارتمان های یک خانه قبل از تبدیل به یک مالک تعلق دارند ، به ویژه فروش انفرادی سودآور به معنای تقسیم آنها بین چندین سرمایه گذار است.

از این طریق ، نمی توان انتظار پایان یافتن شهر اجاره ای برلین را داشت ، جایی که 80 درصد مردم در مالکیت کشور های سوم زندگی می کنند. وایلد گفت: “آنچه مردم از پانکوف می ترسیدند مدتهاست در شارلوتنبورگ-ویلمرزدورف واقعیت داشته است.” تقریباً 50 درصد از آپارتمانهای موجود توسط صاحبان وجود دارد که بیشتر آنها اجاره ای است. انجمن مستأجران همچنان نگران کننده بودن در معاملات تبدیل را می بیند. زیرا بعنوان مثال ، پس از تغییر مالکیت ، خطر اخراج مستأجر برای استفاده شخصی زیاد است. و مقررات قانونی مختلف به شما امکان می دهد از شر مستاجر موجود خلاص شوید و بنابراین ارزش آپارتمان را افزایش دهید.

SPD خواستار تنظیم جدیدی برای تعدیل نیروها است

شرکت کنندگان در حلقه آنلاین که تحت سیطره سیاستمداران چپ بود ، توافق کردند که قانون ساختمانی سازگارتر لازم است. پیش نویس کنونی برای تشدید قانون در سطح فدرال نیز کافی نیست. آنچه مانع اصلاحات می شود ، حمایت از مالکیت خانه و این واقعیت است که صاحبان خانه اغلب املاک خود را به عنوان مستمری می خرند. در نتیجه ، محدودیت حقوق آنها به ویژه از نظر انجمن های مالکان جدی است.

با این حال ، به عنوان مثال ، كلاوس میندروپ ، عضو بوندستاگ پانكاور می خواهد در صورت خاتمه شخصی بر محافظت بهتر از مستاجران اصرار ورزد. در تالار گفتمان آنلاین ، وی پیشنهاد داد كه ثبت نامی برای بررسی اینكه آیا مالكان واقعاً پس از اتمام فسخ ، خود از آپارتمان خود استفاده می كنند یا به دنبال بهانه ای برای خلاص شدن از شر مستاجر هستند ، معرفی شود. میندروپ می گوید: “کسی که یک آپارتمان را برای استفاده شخصی خود خاتمه می دهد ، باید ده سال در آن زندگی کند.”


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *