پالمیرا به فینال کوپا لیبرتادورس می رود

[ad_1]

ریور پلات اخراج شد

پالمیراس به فینال کوپا لیبرتادورس می رود


مارکوس روچا در فینال کوپا لیبرتادورس در کنار پالمیراس ایستاده است.

مارکوس روچا در فینال کوپا لیبرتادورس در کنار پالمیراس ایستاده است.

عکس: dpa

سائو پائولو. با وجود شکست در دیدار نیمه نهایی دوم مقابل فینالیست سریال آرژانتین River Plate ، پالمیراس سائو پائولو برای اولین بار پس از بیش از 20 سال به فینال کوپا لیبرتادورس بازگشت.پالمیراس در فینالیست های 2019 و برندگان 2018 در سائو پائولو 2-0 (0-2) به آلیانز پارکه باخت ، اما به لطف پیروزی 3-0 در اولین مسابقه هفته گذشته در بوینس آیرس ، آنها در فینال

دو گل برای ریور توسط رابرت روخاس ، مدافع پاراگوئه (دقیقه 29) ، كه در دقیقه 73 کارت قرمز را دید ، و رافائل بور ، مهاجم كلمبیا (44) ، با مداخله VAR گل سوم توسط داور واژگون شد.

فینال کوپا لیبرتادورس – آنالوگ آمریکای جنوبی لیگ قهرمانان اروپا – به دلیل همه گیری تاج بدون تماشاگر ، در تاریخ 30 ژانویه در ورزشگاه افسانه ای ماراکانا در کلانشهر ریو دو ژانیرو برزیل برگزار می شود. سپس حریفان پالمیراس رقبای بوکاجونیورز یا سانتوس از برزیل خواهند بود. این دو باشگاه چهارشنبه شب (به وقت محلی) در سانتوس دیدار می کنند. در اولین مسابقه در بوینس آیرس ، آنها 0-0 تقسیم شده بودند. مسابقه اول نیز باعث ایجاد احساس شد ، زیرا این سوال پیش آمد که آیا دو بازیکنی که از نظر ویروس کرونا مثبت بودند ، قبلاً در طول مسابقه آلوده شده اند و آیا FC Santos می داند برای او ، اما هنوز آنها را برای تیم نامزد کرد.

کوپا لیبرتادورس پس از شش ماه استراحت در کرونا ، بازی خود را در ماه سپتامبر از سر گرفت.

© dpa-infocom ، dpa: 210113-99-04391 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *