پاداش کرونا تا 30 ژوئن تمدید شد

[ad_1]

از حداکثر مقدار استفاده کنید

پاداش کرونا تا 30 ژوئن تمدید شد

بسیاری از مقامات افزایش درگیری در همه گیری تاج را نشان داده اند. کارفرمایان می توانند این پاداش را با پاداش بدون مالیات پاداش دهند. این پاداش همچنین می تواند به صورت اقساطی پرداخت شود.


کارفرمایان هنوز می توانند تا ماه مارس به کارمندان خود پاداش تاج بدون مالیات پرداخت کنند.

کارفرمایان هنوز می توانند تا مارس به کارمندان خود پاداش بدون مالیات تاج بدهند.

عکس: dpa

برلین Crown Pandemic استرس خاصی را برای بسیاری از کارمندان ایجاد می کند. به منظور ایجاد حداقل جبران خسارت مالی ، پاداش بدون مالیات تا 1500 یورو معرفی شد. “این بدان معنی است که کارفرمایان می توانند این مبلغ را علاوه بر مالیات حقوق و دستمزد منظم و بدون تأمین اجتماعی به کارمندان خود پرداخت کنند” ، “توضیح می دهد ژان بائر از انجمن فدرال انجمن های حمایت از مالیات مزد (BVL) در برلین.

این مقررات در ابتدا محدود به 31 دسامبر 2020 بود. با این حال ، قانون سالانه مالیات برای سال 2020 مهلت مقرر را تا 30 ژوئن 2021 تمدید کرد. شرکت هایی که هنوز نتوانسته اند به کارمندان خود پاداش پرداخت کنند یا 1500 یورو تمام کنند. ، می تواند این کار را تا اواسط سال 2021 انجام دهد.

دانستن این نکته مهم است: باوئر توضیح می دهد: “با تمدید سال جدید ، حداکثر مقدار دوباره اعمال نمی شود”. در بازه زمانی 1 مارس 2020 تا 30 ژوئن 2021 ، در مجموع حداکثر 1500 یورو می تواند بدون مالیات و بدون کمک های اجتماعی تأمین شود. “امکان تقسیم آن به چندین سرویس جزئی وجود دارد.”

حداکثر مبلغ را می توان برای هر کارفرما هزینه کرد. اگر کسی دو شغل داشته باشد یا در این مدت کارفرما تغییر کرده باشد ، حداکثر مبلغ اعمال می شود. این آیین نامه به طور کلی در مورد کارمندان در همه صنایع و حتی جیب برهای کوچک اعمال می شود. در مورد شغل های کوچک ، پاداش کرونا در برابر حد متوسط ​​سود 450 یورو در ماه جبران نمی شود.

© dpa-infocom ، dpa: 210107-99-933063 / 2

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *