ویلند به اولین جلسه مجلس نمایندگان در سال 1991 ادای احترام کرد.

[ad_1]

مجلس نمایندگان

ویلند به اولین جلسه مجلس نمایندگان در سال 1991 ادای احترام کرد.


رالف ویلند (SPD) ، رئیس مجلس نمایندگان برلین.

رالف ویلند (SPD) ، رئیس مجلس نمایندگان برلین.

عکس: dpa

برلین رالف ویلند ، رئیس مجلس نمایندگان برلین ، جلسه افتتاحیه اولین پارلمان آزادانه انتخاب شده برای کل برلین را پس از اتحاد به یاد آورد. ویلند روز جمعه گفت ، جلسه 11 ژانویه 1991 در نیكولایكیرچه فصل جدیدی در تاریخ اتحاد مجدد برلین پس از فروپاشی دیوار برلین گشود. اولین مجلس نمایندگان که توسط همه برلینی ها انتخاب شده بود ، وارد “دنیای جدیدی از آزادی و دموکراسی” شده بود و جرات “ورود به شهر” را داشت.ویلند با نگاه به گذشته گفت: “در ابتدا ، افق های مختلف تجربه و ذهنیت های مختلف نمایندگان مجلس با هم برخورد كردند.” “تقسیم شهر که ابتدا باید از بین می رفت ، در بحث ها و ذهن نمایندگان نیز تأثیرگذار بود.” یک درجه بیگانگی وجود داشت. در آن زمان ، درباره بسیاری از موارد ، مانند مسئله قانون اساسی جدید برلین ، باید بحث و توضیح داده می شد.

ویلند گفت: “امروز ، سی سال بعد ، ما می توانیم نتیجه دیگری بگیریم.” “مجلس عمومی نمایندگان مدتهاست مجلس همه در برلین – مجلس نمایندگان برلین است.”

در انتخابات 2 دسامبر 1990 ، HDZ پیروز شد و با SPD ائتلاف کرد. شهردار عامل ابرهارد دیپگن (CDU) بود. اولین جلسه مجلس نمایندگان در 11 ژانویه 1991 در نیکولایکیرچه ، مکانی که اولین شورای شهر برلین در 11 ژانویه 1809 تشکیل شد ، برگزار شد.

انتخابات پس از وحدت پس از جنگ جهانی دوم ، دومین پارلمان در سطح شهر بود. در 20 اکتبر 1946 ، شورای شهر کل برلین برای آخرین بار انتخاب شد.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *