دسته‌بندی نشده

ویلند به اولین جلسه مجلس نمایندگان در سال 1991 ادای احترام کرد.


مجلس نمایندگان

ویلند به اولین جلسه مجلس نمایندگان در سال 1991 ادای احترام کرد.


رالف ویلند (SPD) ، رئیس مجلس نمایندگان برلین.

رالف ویلند (SPD) ، رئیس مجلس نمایندگان برلین.

عکس: dpa

برلین رالف ویلند ، رئیس مجلس نمایندگان برلین ، جلسه افتتاحیه اولین پارلمان آزادانه انتخاب شده برای کل برلین را پس از اتحاد به یاد آورد. ویلند روز جمعه گفت ، جلسه 11 ژانویه 1991 در نیكولایكیرچه فصل جدیدی در تاریخ اتحاد مجدد برلین پس از فروپاشی دیوار برلین گشود. اولین مجلس نمایندگان که توسط همه برلینی ها انتخاب شده بود ، وارد “دنیای جدیدی از آزادی و دموکراسی” شده بود و جرات “ورود به شهر” را داشت.ویلند با نگاه به گذشته گفت: “در ابتدا ، افق های مختلف تجربه و ذهنیت های مختلف نمایندگان مجلس با هم برخورد كردند.” “تقسیم شهر که ابتدا باید از بین می رفت ، در بحث ها و ذهن نمایندگان نیز تأثیرگذار بود.” یک درجه بیگانگی وجود داشت. در آن زمان ، درباره بسیاری از موارد ، مانند مسئله قانون اساسی جدید برلین ، باید بحث و توضیح داده می شد.

ویلند گفت: “امروز ، سی سال بعد ، ما می توانیم نتیجه دیگری بگیریم.” “مجلس عمومی نمایندگان مدتهاست مجلس همه در برلین – مجلس نمایندگان برلین است.”

در انتخابات 2 دسامبر 1990 ، HDZ پیروز شد و با SPD ائتلاف کرد. شهردار عامل ابرهارد دیپگن (CDU) بود. اولین جلسه مجلس نمایندگان در 11 ژانویه 1991 در نیکولایکیرچه ، مکانی که اولین شورای شهر برلین در 11 ژانویه 1809 تشکیل شد ، برگزار شد.

انتخابات پس از وحدت پس از جنگ جهانی دوم ، دومین پارلمان در سطح شهر بود. در 20 اکتبر 1946 ، شورای شهر کل برلین برای آخرین بار انتخاب شد.


Similar Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *