ویروس کرونا ویروس: انگلیس میزان واکسیناسیون را افزایش می دهد

[ad_1]

جهش “بسیار مسری”

ویروس کرونا ویروس: انگلیس میزان واکسیناسیون را افزایش می دهد

تعداد بیشتری از افراد در انگلیس برای Covid-19 در بیمارستان بستری می شوند. دولت امیدوار است که به سرعت کمپین واکسیناسیون خود را آغاز کند.

به روز شده: 01/11/2021 ، 19:31


یک کارگر در مرکز واکسیناسیون NHS که در مرکز زندگی تایمز اسکوئر در نیوکاسل مستقر شده بود ، یک سرنگ را با واکسن تاج پر کرد.

یک کارمند در مرکز واکسیناسیون NHS ، ایجاد شده در مرکز زندگی تایمز اسکوئر در نیوکاسل ، یک سرنگ را با واکسن تاج پر می کند.

عکس: dpa

لندن / بریستول. در مبارزه با تعداد زیادی موارد تاج ، دولت انگلیس می خواهد میزان واکسیناسیون را افزایش دهد. وزیر بهداشت مت هانكوك روز دوشنبه گفت حدود 2.6 میلیون دوز واكسن تزریق شده است.در همان زمان ، وی هشدار داد كه اقدامات مربوط به مهار ویروس را نادیده نگیرد. وزیر گفت که نوع جدید ویروس “بسیار مسری” است و خدمات بهداشتی NHS را “تحت فشار قابل توجهی” قرار می دهد.

نخست وزیر بوریس جانسون نیز خواستار افزایش هوشیاری شد ، در غیر این صورت اقدامات انسداد باید افزایش یابد. جانسون هنگام بازدید از یک مرکز واکسیناسیون در بریستول گفت: “اکنون زمان حداکثر هوشیاری ، حداکثر انطباق است.”

در انگلیس ، تا آنجا که ممکن است اولین واکسیناسیون انجام شود ، دوز دوم باید طی دوازده هفته انجام شود. تا به امروز ، فقط بیش از 370،000 نفر دوز دوم دریافت کرده اند.

با حدود 46000 عفونت جدید ، تعداد آلودگی های جدید گزارش شده در انگلیس در روز دوشنبه کمی کمتر از هفته گذشته بود. اما تعداد بیماران مبتلا به Covid-19 که نیاز به معالجه در بیمارستان دارند همچنان رو به افزایش است.

طبق گزارش NHS ، هفت مرکز واکسیناسیون بزرگ در انگلیس روز دوشنبه افتتاح شد که بیشتر آنها در طول هفته برنامه ریزی شده است. گفته می شود که تا اواسط ماه فوریه ، 13 میلیون آسیب پذیر انگلیس واکسینه شده اند. اگر اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی را شامل شوید ، دو میلیون دیگر.

از آنجا که تعداد پرونده ها بالا است ، علیرغم انسداد شدید فعلی ، تشدید قوانین در محافل دولتی در حال بحث است. براساس گزارش ها ، نیاز به ماسک ممکن است تمدید شود یا مهد کودک ها تعطیل شوند. علاوه بر این ، پلیس باید علیه ناقضین قوانین وارد عمل شود.

کریس ویتی ، مشاور پزشکی انگلیس در مصاحبه ای با بی بی سی گفت که هفته های آینده “بدترین هفته ها” در مورد همه گیری خواهد بود. بیمارستان ها – به ویژه در لندن – به مرزهای خود رسیده بودند ، با آمبولانس هایی که گاهی مجبور بودند ساعت ها منتظر تخت بیماران بمانند.

هفته گذشته انگلیس بیش از 600 عفونت جدید در هر 100000 نفر داشت. تعداد مرگ و میرها در آستانه آخر هفته از آستانه 80 هزار نفر فراتر رفت – و این تنها کسی است که آزمایش ویروس را در چهار هفته قبل از مرگ مثبت اعلام کرده است.

© dpa-infocom ، dpa: 210111-99-977196 / 7


جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *