ویروس کرونا در برلین: هزینه های مراقبت های پس از مدرسه به حالت تعلیق درآمد

[ad_1]

تحصیلات

هزینه های مراقبت های پس از مدرسه در برلین به حالت تعلیق درآمد

این آیین نامه برای ماه های ژانویه و فوریه اعمال می شود. بازرسان مدارس در میته معتقدند که کلاسهای شخصی قبل از 25 ژانویه برگزار نمی شود.


و هفته آینده ، دانشجویان در برلین به یادگیری دیجیتالی از خانه ادامه خواهند داد - اما این تمام است

هفته آینده ، دانشجویان در برلین به تحصیل دیجیتالی از خانه ادامه می دهند – اما “فضای یادگیری برلین” دوباره برای مناطقی از برلین غیرقابل دسترسی بود.

عکس: رولف وننبرند / dpa

برلین هزینه های مراقبت های پس از مدرسه در برلین به حالت تعلیق درآمد. این را وزارت آموزش سنا اعلام کرد. سناتور ساندرا اسکرز (SPD) گفت: “اگر اکنون نمی توان حمایت و نظارت بیشتری در بخش مراقبت از خارج از مدرسه انجام داد ، البته ، برلین هزینه مراقبت های پس از مدرسه را به حالت تعلیق در می آورد.” اداره آموزش سنا اکنون از والدینی که دستور دائمی برای مراقبت های بعد از مدرسه ایجاد کرده اند می خواهد این “را به موقع برای ماه فوریه” تنظیم کنند. زیرا نه تنها در ژانویه ، بلکه در ماه فوریه نیز هزینه های موسسات کودکان کنار گذاشته می شود. بسته به دوره بیماری همه گیر ، هزینه های مراقبت های بعد از مدرسه ممکن است حتی برای مدت بیشتری به حالت تعلیق درآید.در حقیقت ، در حال حاضر فقط خدمات اضطراری برای دانش آموزان دبستان وجود دارد. این هدف والدین و والدین مجردی است که “نیاز فوری به مراقبت” از فرزندان خود دارند. گوردون لم ، مشاور مدرسه ، صبح جمعه گفت که در منطقه ای مانند مرزن-هللسدورف ، حدود 2000 دانش آموز تحت مراقبت هستند. شورای شهر منطقه قبلاً خواستار تعلیق هزینه مراقبتهای بعد از مدرسه برای ماههای ژانویه و فوریه در روز پنجشنبه شده است.
ویروس کرونا در برلین ، آلمان و جهان – اطلاعات بیشتر درباره این موضوع

بازرسان مدارس انتظار ندارند هفته آینده دروس حضوری داشته باشند

در همین حال ، نشانه های فزاینده ای وجود دارد که نشان می دهد حتی مدل شیفت مدرسه نیز به دلیل همه گیری طولانی خواهد بود. دتلو تیتز ، رئیس بازرسی مدارس منطقه ای در میته ، انتظار بازگشت احتمالی بخشی از دوره های حضوری در 22 ژانویه را ندارد. وی این سخنان را روز پنجشنبه در جلسه هیئت مدیره مدرسه در محله مایت گفت. به گفته تیتز ، ناظران مدارس بازگشت دانش آموزان قبل از تعطیلات زمستانی را اشتباه می دانند. به گفته وی ، عملیات مدارس باید به تدریج پس از تعطیلات – در 7 فوریه – به فعالیت کامل خود بازگردد.

این بدان معناست که تا آن زمان ، آموزش در خانه (SaLzH) همچنان ادامه دارد. این به سیستم عامل های دیجیتالی احتیاج دارد. اما با Lernraum Berlin ، پلت فرم یادگیری دیجیتال که توسط اداره آموزش سنا سفارش داده شده است ، مشکلات از صبح جمعه دوباره بروز کرده است. کاربران از مناطقی مانند Mitte ، Pankow ، Charlottenburg-Wilmersdorf و Steglitz-Zehlendorf نمی توانند وارد سیستم شوند – آنها در یک شبکه سازمان یافته اند. پیام خطایی طولانی برای این کاربران بود: “شبکه های 3 و 4 در حال حاضر در دسترس نیستند ، سایر شبکه ها در حال کار هستند.”

این پلتفرم فقط در اواخر بعد از ظهر دوباره در دسترس کاربران بود. مسئولان کلاس در توییتر خود نوشتند: “تحقیقات در مورد علت اصلی هنوز ادامه دارد.” از روز پنجشنبه ، در ارسال ایمیل به آدرس های ایمیل ارائه دهندگان مختلف از جمله مایکروسافت و gmx نیز مشکلاتی وجود دارد. بسیاری از دانشجویان در آنجا آدرس اینترنتی دارند.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *