وقفه ای کوتاه برای بازیکنان ملی پوش هندبال: روباههای تحت استرس

[ad_1]

هندبال

وقفه ای کوتاه برای بازیکنان ملی پوش هندبال: روباههای تحت استرس


یک بازیکن هندبال یک هندبال را در دستان خود نگه می دارد.

یک بازیکن هندبال یک هندبال را در دستان خود نگه می دارد.

عکس: dpa

برلین برای پنج بازیکن ملی پوش فوشه برلین ، که در مسابقات هندبال قهرمانی جهان در مصر شرکت کردند ، پس از مسابقات فقط یک وقفه کوتاه وجود دارد. برلینی ها باید حداقل هفت مسابقه را در ماه فوریه در بوندسلیگا و لیگ EHF اروپا برگزار کنند. این باشگاه روز جمعه اعلام کرد ، به ویژه در هفته آخر ماه که ممکن است سخت شود. باب هانینگ ، مدیر عامل ، گفت: “واضح است که ما باید عقب نمانیم و ماه فوریه پر خواهد شد. راهی که ما برای مسابقات برنامه ریزی کرده ایم اکنون برای من منطقی است. مهم نیست که وقتی تیم های دیگر را شکست می دهیم ، باید آنها را شکست دهیم.”روباه ها در 2 فوریه در اسپورتینگ لیسبون و 9 فوریه در باشگاه سوئدی IFK کریستین استاد به مصاف هم می روند. دو روز زودتر ، تیم Jaron Sievert ، مربی فاکس ، اوایل امسال از TuSEM Essen به بوندس لیگا استقبال کرد. بازدید از HC Erlangen در تاریخ 13 فوریه است و Usam Nimes Gard در 16 فوریه دیدار خواهد کرد.

با بهترین بازی در 21 فوریه برابر Rhein-Neckar-Löwen ، فوشه در پایان ماه شروع می شود ، که یک هفته بعد با دیدار از THW Kiel به پایان می رسد. در طول هفته ، در 23 فوریه ، این برنامه شامل دیدار تاتران پریسوف است. و بازی دوم در نیمس نیز ممکن است در این هفته سقوط کند.

سیورت می گوید: “اینها وظایف بزرگی پیش روی ماست. در لیگ اروپا ما در نبرد برای بالای جدول حریفان قدرتمندی داریم. در اینجا ما در مدت زمان بسیار کوتاهی چندین مسابقه مهم داریم.” دوئل با شیرها و کیل واقعاً از عوامل تعیین کننده اوضاع است. “قبل از شروع جام جهانی ، روباه ها در لیگ ملی هشت پیروزی پیاپی جشن گرفته بودند.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *