وقتی همه چیز به آرامی از فرد دور می شود

[ad_1]

چهره های شبانه

وقتی همه چیز به آرامی از فرد دور می شود

دیتر پول می نویسد ، روش های بهتری برای کمک به اعتیاد به یک شخص وجود دارد تا نوشیدن در همبستگی.


اگر دندان درد دارید ، معمولاً به دندانپزشک مراجعه می کنید و معمولاً بعد از درمان دوباره همه چیز خوب است. مشابه سایر بیماری ها ، یک متخصص را می توان به سرعت پیدا کرد و پس از دوره های انتظار با مدت زمان مختلف ، درمان می تواند آغاز شود. اما روح ما خرد می شود ، ذهن ما تنگ می شود ، ما این را نادیده می گیریم یا خودمان را درمان می کنیم. متأسفانه شکل نامناسب اغلب به بطری می رسد.چه کسی در میان ما شخصی در اطراف ندارد که با مصرف بیش از حد الکل مشکل داشته باشد یا بیشتر؟ بعضی اوقات عمو هاینز کسی است که بیش از حد ، همراه با خواهر و برادرهای دیگر ، گاهی شریک زندگی ، گاهی دوستان یا همکاران ، زیاد می نوشد.اما اگر این مسئله بر شخص نزدیک به من تأثیر بگذارد چگونه باید رفتار کنم؟ پیشاپیش بگویم: نوشیدن همبستگی احتمالاً بدترین گزینه است.مبادله ایده با دیگران شکستن اعتماد نیست

اکنون ، در 30 سال گذشته فعالیت خود ، اغلب با افرادی که از اعتیاد به مواد مخدر رنج می برند کار کرده ام و خودم را به وضوح ساختار یافته و بیش از هر چیز شایسته می دانم. با این حال ، یک تیم خوب از طرف من اغلب به من ، مبادلات ، جلسات خدمات ، اصطکاک ها ، تأمل متقابل و اغلب نظارت مناسب کمک می کند. با این حال ، در حوزه خصوصی ، من همیشه به عنوان یک مجرم تنها در حال حرکت هستم ، وقتی همه چیز به آرامی از شخصی نزدیک به من دور می شود ، با دیگران تبادل کمی وجود دارد. مراقب باشید ، دام! این اعتماد به نفس با یک عزیز یا شخص ارزشمند نقض اعتماد به نفس برای دیگران نیست و به تبادل نظر می پردازد. بعضی اوقات مشاوره کمک می کند – گاهی اوقات من این کار را می کنم.

زیرا همیشه آسان نیست که با فرضیات ، ارزیابی ها و حتی گاهی اوقات با اطمینان با همکارمان روبرو شویم. ممکن است ناجور نباشد اما آگاهی از آن شجاعت می خواهد.

من در حال حاضر این مسئله را با یک دوست خوب تجربه می کنم که احتمالاً مدت طولانی است که دیگر از تفریح ​​خود دست برداشته است ، اوج مصرف تصادفی گذشته است. اما اگر سرانجام شهامت گفتگو با او را پیدا کنم ، احتمالاً او بلافاصله با خوشحالی دور گردن من نمی افتد. اگرچه ، “بالاخره کسی با من صحبت می کند ، دیگر لازم نیست پنهان شوم” ، یک واکنش نیز وجود دارد. با این حال ، بیشتر اوقات ، ما قهرمانان خوبی در جهان هستیم که دروغ می گوییم.

چالش این است که خودداری کنید

به طور کلی ، همه چیز بسیار ساده است ، بیمارستان ها و کلینیک های تخصصی خوبی وجود دارد – آنها چیزهای زیادی دارند و همچنین کمک زیادی می کند. با وجود مواد اعتیاد آور ، احتمالاً کمی پیچیده تر است. توقف با کمک کار چندان دشواری نیست. اما برای زندگی طولانی تر از این ، اما برای مدت طولانی ممتنع ماندن. زیرا روح پس از مدت کوتاهی دوباره شروع به خرج کردن می کند. و در اینجا تقریبا همه ما شروع به خم شدن و قطع تلفن می کنیم. چون غالباً واقعاً درد می کند! و اغلب مراجعه به پزشک کافی نیست.

بنابراین با دوستان ، متخصصان یا گروه های خودیاری صحبت کنید – زیرا وارد شدن به تقابل های عاشقانه دشوار و دشوار است. این احتمالاً فراتر از یک مکالمه خواهد بود ، طاقت فرسا خواهد بود. اما لطفاً با خودتان بمانید ، شما فقط یک دوست ، یک شریک ، یک مشاور هستید. همکار شما مسئولیت خود را حفظ می کند. فقط می توانید سیگنال دهید که دیگر حال و هوای این مانورها و دروغ ها را ندارید. می توانید کمک و همراهی کنید. اما لطفا مطمئن باشید که ارزشش را دارد.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *