وزیر حمل و نقل فدرال رئیس روابط عمومی آینتر را از دست داد

[ad_1]

وزیر حمل و نقل

شوئر رئیس ارتباطات ولفگانگ آینتر را از دست داد

وزیر حمل و نقل فدرال به یک مدیر ارتباطات جدید نیاز دارد. چرا متخصص روابط عمومی کار را کنار می گذارد.


آندریاس شوایر ، وزیر حمل و نقل فدرال ، از بسته نجات حمایت کرد.

آندریاس شوایر ، وزیر حمل و نقل فدرال ، از بسته نجات حمایت کرد.

عکس: dpa

برلین وزیر حمل و نقل فدرال آندریاس شایر در بسیاری از جبهه ها می جنگد. تصادفی با عوارض جاده ای ، تغییر نادرست قوانین راهنمایی و رانندگی ، مشکلات جدید Autobahn GmbH وجود دارد. اینکه شویر از فاجعه های سیاسی خود جان سالم به در برده است ، یک معجزه کوچک تلقی می شود. بخش ارتباطات بسیار حرفه ای وی ، که چندین جایزه روابط عمومی را به دست آورده است ، قطعاً کمک کرده است.از قضا ، رئیس ارتباطات وزیر حمل و نقل فدرال اکنون از شوئر پشت کرده است. ولفگانگ اینر، یک متخصص روابط عمومی استخدام شده توسط شوئر ، با توجه به اطلاعات این تیم تحریریه ، از جهت حرفه ای تغییر جهت می دهد. وزارت گفت که روابط بین این دو “شکسته” شده است. وزیر به طور فزاینده ای در برابر توصیه ها مقاومت می کند و کارمندان را مسئول مطبوعات ضعیف خود می داند. مدیر ارتباطات خروجی از اظهار نظر خودداری کرد.همچنین بخوانید: کمیته عوارض: شوئر هیچ عیبی در خود نمی بیندبسیاری از کارمندان Scuuer را ترک می کنند – یا اغلب بیمار هستند

آینتر ، که اخیراً مدیر مسئول اخبار و هوت در اتریش بود ، یکی از بسیاری از کارمندان Scheuers است. لیست خروجی. بلافاصله پس از روی کار آمدن دوبریندت وزارت ، شاور جایگزین دو وزیر امور خارجه و دو رئیس بخش شد. سخنران شخصی نیز رد و بدل شد. در خانه دبیران یک سخنرانی در دهلیز وزیر وجود دارد.

مخالفان از بدخلقی کارمندان وزارت ترانسپورت عصبانی هستند. در تابستان ، سبزها علنا ​​انتقاد می کردند بیمارستان عالی در دفتر Scheuer. در سال 2019 ، هر کارمند 16 روز بیمار بود. میانگین این کشور 10.6 روز است. همچنین جالب است: وزیر شوئر: “ما باید تخلیه ماشین را خالی کنیم”

جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *