دسته‌بندی نشده

وزیر حمل و نقل فدرال رئیس روابط عمومی آینتر را از دست داد


وزیر حمل و نقل

شوئر رئیس ارتباطات ولفگانگ آینتر را از دست داد

وزیر حمل و نقل فدرال به یک مدیر ارتباطات جدید نیاز دارد. چرا متخصص روابط عمومی کار را کنار می گذارد.


آندریاس شوایر ، وزیر حمل و نقل فدرال ، از بسته نجات حمایت کرد.

آندریاس شوایر ، وزیر حمل و نقل فدرال ، از بسته نجات حمایت کرد.

عکس: dpa

برلین وزیر حمل و نقل فدرال آندریاس شایر در بسیاری از جبهه ها می جنگد. تصادفی با عوارض جاده ای ، تغییر نادرست قوانین راهنمایی و رانندگی ، مشکلات جدید Autobahn GmbH وجود دارد. اینکه شویر از فاجعه های سیاسی خود جان سالم به در برده است ، یک معجزه کوچک تلقی می شود. بخش ارتباطات بسیار حرفه ای وی ، که چندین جایزه روابط عمومی را به دست آورده است ، قطعاً کمک کرده است.از قضا ، رئیس ارتباطات وزیر حمل و نقل فدرال اکنون از شوئر پشت کرده است. ولفگانگ اینر، یک متخصص روابط عمومی استخدام شده توسط شوئر ، با توجه به اطلاعات این تیم تحریریه ، از جهت حرفه ای تغییر جهت می دهد. وزارت گفت که روابط بین این دو “شکسته” شده است. وزیر به طور فزاینده ای در برابر توصیه ها مقاومت می کند و کارمندان را مسئول مطبوعات ضعیف خود می داند. مدیر ارتباطات خروجی از اظهار نظر خودداری کرد.همچنین بخوانید: کمیته عوارض: شوئر هیچ عیبی در خود نمی بیندبسیاری از کارمندان Scuuer را ترک می کنند – یا اغلب بیمار هستند

آینتر ، که اخیراً مدیر مسئول اخبار و هوت در اتریش بود ، یکی از بسیاری از کارمندان Scheuers است. لیست خروجی. بلافاصله پس از روی کار آمدن دوبریندت وزارت ، شاور جایگزین دو وزیر امور خارجه و دو رئیس بخش شد. سخنران شخصی نیز رد و بدل شد. در خانه دبیران یک سخنرانی در دهلیز وزیر وجود دارد.

مخالفان از بدخلقی کارمندان وزارت ترانسپورت عصبانی هستند. در تابستان ، سبزها علنا ​​انتقاد می کردند بیمارستان عالی در دفتر Scheuer. در سال 2019 ، هر کارمند 16 روز بیمار بود. میانگین این کشور 10.6 روز است. همچنین جالب است: وزیر شوئر: “ما باید تخلیه ماشین را خالی کنیم”

جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات


Similar Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *