وزیر: تخت بیمارستان را برای بیماران Covid رایگان نگه دارید

[ad_1]

بیمارستانها

وزیر: تخت بیمارستان را برای بیماران Covid رایگان نگه دارید


اورسولا نونماخر (سبزها) ، وزیر بهداشت در براندنبورگ.

اورسولا ننه ماخر (سبزها) ، وزیر بهداشت در براندنبورگ.

عکس: dpa

پوتسدام وزیر بهداشت براندنبورگ ، اورسولا نونماخر (سبزها) ، به دلیل افزایش روزافزون عفونت ها ، به بیمارستان ها دستور داده است که برای بیماران Covid تختخواب رایگان نگه دارند. همانطور که وزارت در روز سه شنبه اعلام کرد ، از 9 ژانویه یک فرمان کلی وجود دارد. گابریل هسه سخنگوی وزارت امور خارجه روز سه شنبه اعلام کرد که هر بیمارستان ملزم به تهیه تخت برای پذیرش و معالجه بیماران مبتلا به کوید است.هر دو تخت در بخشهای عادی و تخت های مراقبت ویژه ، به ویژه با گزینه های تهویه ، باید برای درمان در دسترس باشند. هسن گفت: “پیام روشن است: ما اکنون باید از تمام ذخایر استفاده و فعال کنیم.”

در بیانیه آمده است ، تاكنون كنترل دولت بر بستر از طریق سرویس هماهنگی مركزی (ZKS) به خوبی انجام شده است. با این حال ، به دلیل افزایش تعداد عفونت ها ، لازم است تمام ذخایر و ظرفیت های اضافی در بیمارستان ها توسعه یابد. بنابراین در واحدهای مراقبت های ویژه و مراقبت های ویژه حداقل سهمیه نگهداری الزام آور تعیین می شود.

وزارت بهداشت گفت ، برای اطمینان از این استراتژی مهم است که دولت فدرال در نهایت اجازه پرداخت غرامت برای جای خالی در کل کلینیک ها را بدهد. یک پیشنهاد فدرال نیز در این هفته وجود دارد.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *