وردی خواستار اعتصاب هشدار دهنده در عمده فروشان دارو است

[ad_1]

سندیکاها

وردی خواستار اعتصاب هشدار دهنده در عمده فروشان دارو است


مهاجم جلیقه ایمنی با آرم وردی به تن می کند.

مهاجم جلیقه ایمنی با آرم وردی به تن می کند.

عکس: dpa

برلین در اختلاف دستمزد بین عمده فروشی و تجارت خارجی ، اتحادیه وردی خواستار اعتصاب هشدار دهنده در روز سه شنبه در برلین و براندنبورگ ، از جمله در تجارت دارو بود. سخنگوی وردی ، فرانسیسکا فاولونگ گفت که اطمینان از عدم تأثیری در منابع واکسن دقیق است. پزشکان خانواده و شرکت دوز واکسیناسیون خود را طبق معمول از عمده فروشان دریافت می کنند. اعتصابات هشدار دهنده Phoenix Pharmahandel و Alliance Healthcare Germany مستقر در برلین و همچنین Sanacorp در پوتسدام مورد حمله قرار گرفته اند. همچنین از کارمندان تامین کننده مواد غذایی منجمد بوفروست خواسته شده است که کار خود را متوقف کنند.


در پیشنهاد اولیه ، کارفرمایان به جای افزایش دستمزد و حقوق ، صرفاً پرداخت یک باره را برای شرکت های با ثبات اقتصادی ارائه دادند. وردی گفت: تجارت دارویی تجارت خوبی است ، فقط برای كارمندان نیست. “در حالی که سال گذشته فروش تا 5 درصد افزایش داشت ، کارکنان مجبورند دست خالی ترک کنند.”

اتحادیه خواستار 6 درصد دستمزد و حقوق بیشتر برای کلیه تجارت عمده فروشی و خارجی و همچنین “حداقل دستمزد ثابت” 12.50 یورو در ساعت است. به گفته وردی ، حدود 64000 نفر در برلین و براندنبورگ در صنعت کار می کنند.

© dpa-infocom ، dpa: 210601-99-814913 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *