وحشی در قلب: فرار از جنگل عمیق جادویی

[ad_1]

در سرزمین جن ها

وحشی در قلب: فرار از جنگل عمیق جادویی


که در

در وحشی در قلب ، ویک و کربی از پدر و مادر خود فرار می کنند و سفری نامعلوم را از طریق جنگل عمیق مرموز آغاز می کنند.

عکس: dpa

در بازی ماجراجویی “Wild at Heart” ، دو کودک از پدر و مادر خود فرار می کنند. در طول سفر آنها از طریق جنگل عمیق ، فضای زیادی برای ماجراجویی با جن های کمک کننده وجود دارد.

برلین فقط از خانه خارج شوید و زندگی دور از پدر و مادر بد را شروع کنید – بعضی از کودکان احتمالاً در روزهای بد این خواب را دیده اند. حتی عمیق ترین رویاها هم به اندازه بازی ماجراجویی Wild in the Heart جوی نبود.

در فیلم The Wild at Heart ، ویک و کربی از پدر و مادر خود فرار می کنند و سفری نامطمئن را در جنگل عمیق مرموز آغاز می کنند. در آنجا آنها نگهبانانی را ملاقات می کنند که در جنگل گم شده اند و وظایف دشواری را به کودکان نشان می دهند.

کودکان در سنین پایین با کت خاکستری کمک کننده دوست می شوند. او آنها را به الفلینگز مجهز کرد. موجودات جادویی ، که مکانیک بازی آنها یادآور هیولاهای کوچک سری “Pikmin” نینتندو است ، از جمله ، به حل معما ، شکست حریفان و جمع آوری مواد اولیه کمک می کند.

همیشه با الفلینگن روی توپ بمانید

با این حال ، بازیکنان باید از سلولهای مغزی خود برای دادن دستورات درست استفاده کنند. به عنوان مثال می توان یاوران کوچک را روی حوضچه انداخت تا کارهای غیرقابل دسترسی انجام دهند. یا با هیولاها می جنگند. جاروبرقی های تعمیر شده برای بازگرداندن آنها استفاده می شود تا بتوانند کارهای جدیدی انجام دهند.

از لحاظ گرافیکی ، “The Wild at Heart” به سبک انیمیشن نسبتاً ساده ای تکیه دارد که قطعاً با فضای بازی مطابقت دارد. اگرچه این بازی دارای دو شخصیت اصلی قابل کنترل است ، اما تنها یک حالت تک نفره وجود دارد. متأسفانه فرصت بازیهای مشارکتی از دست رفت.

“The Wild at Heart” برای رایانه های شخصی ، مک و Xbox سری X و S با حدود 25 یورو در دسترس است.

© dpa-infocom ، dpa: 210616-99-19396 / 3


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *