واکسیناسیون تاج اجباری است: ابتکار سودر اختلاف خشونت آمیز را ایجاد می کند

[ad_1]

همه گیری تاج

نیاز به واکسیناسیون تاج: پیشروی سودر یک اختلاف خشونت آمیز را ایجاد می کند

پیشنهاد نخست وزیر باواریا ، مارکوس سودر ، برای واکسیناسیون اجباری ، بحث داغی را در پی داشته است – همچنین در میان متخصصان پزشکی.

وکتور ، واکسیناسیون مرده ، mRNA؟ این نوع واکسن ها وجود دارد

این نوع واکسن ها وجود دارند و از این طریق عمل می کنند.

نمایش توضیحات

برلین در حال توسعه واکسن تاج یک نقطه عطف در مبارزه جهانی علیه همه گیری تاج محسوب می شود. واکسیناسیون تیزترین سلاح علیه ویروس است. از آنجا که در ابتدا قوطی کافی برای همه وجود ندارد ، ما با این کار شروع خواهیم کرد گروه های پر خطر و کارکنان پزشکی را به عنوان یک اولویت ایمن سازی کنید.اما همانطور که مشخص است ، از همه چیز پرستاران تردید زیاد بود بسیاری از آنها از سرنگ جلوگیری می کنند کووید-19 بیماری ، اگرچه در مشاغل با خطر بالاتر آلودگی کار می کند. علاوه بر این ، اگر کارکنان پزشکی به دلیل عفونت در طی همه گیر شدن غایب باشند ، وضعیت متشنج موجود در کلینیک ها و بیمارستان ها بدتر می شود. در همان زمان ، خطر گسترش جهش های کرونر بسیار مسری ، مانند انگلستان وجود دارد.
ویروس کرونا – مهمترین خبر در یک نگاه

سیاست بسیار عصبی است ، یک جلسه زودهنگام فدرال در حال بحث است. نخست وزیر باواریا مارکوس سودر اکنون درخواست واکسیناسیون اجباری برای مشاغل پزشکی را دارد. رئیس CSU شکایت می کند: “از واکسیناسیون کادر پزشکی در خانه های سالمندان امتناع بسیار زیادی وجود دارد.” بنابراین ، شورای اخلاق آلمان باید “آیا و برای کدام گروه ها الف واکسیناسیون اجباری ممکن است. “سودر حتی معتقد است که” واکسیناسیون باید به عنوان یک وظیفه مدنی تلقی شود. “یک بحث حساس آغاز شده است.


بدبینی در مورد واکسیناسیون از کجا ناشی می شود؟

که پرستاران طرفداران واکسن پدیده جدیدی نیست. آنها در برابر آنفولانزا قوی بودند موسسه رابرت کوچ (RKI) اخیراً فقط زیر 47 درصد از پرستاران واکسینه کرده است. تقریباً 50 درصد از کارکنان پزشکی می خواستند در ماه دسامبر در برابر کرونا ایمن شوند. این نتیجه مطالعه ای بود که توسط انجمن بین رشته ای آلمان برای مراقبت های ویژه و پزشکی فوری (Divi) انجام شد. در آن زمان ، در اروپا هیچ واکسنی به طور رسمی تأیید نشده است.


کلینیک ها و خانه های سالمندان همچنین گزارش کرد که پرستاران نگران عواقب احتمالی طولانی مدت هستند. آنها حساس هستند زیرا در کارهای روزمره اغلب با عوارض جانبی انواع داروها روبرو می شوند. پزشکان می گویند ، به ویژه کارگران جوان نگران شبکه های اجتماعی هستند ، به عنوان مثال به علت احتمال ناباروری قریب الوقوع پس از واکسیناسیون علیه Covid 19. ماریون کیله ، مدیر کلینیک زنان در Klinikum rechts der Isar در مونیخ و یکی از اعضای لئوپولدین، برای Bayerischer Rundfunk: “هیچ مدرک علمی یا حتی کوچکترین اشاره ای مبنی بر تأثیر منفی واکسن های تأیید شده بر باروری زنان وجود ندارد.”


کافی تردیدها واکسیناسیون آنفلوانزای خوکی را نیز در سال 2009/10 به خاطر بسپارید. سپس ، واکسن ها نیز با سرعت رکورد تولید شدند. حدود 31 میلیون نفر واکسینه شده اند. به زودی ، 1300 مورد نارکولپسی – یک بیماری جدی خوابیدن – مربوط به واکسیناسیون در سراسر جهان شناخته شد.


کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوعمتخصصان چه می گویند؟

رئیس انجمن پزشکی جهانی فرانک-اولریش مونتگومری وی مانند سودر به طور حتم از واکسیناسیون اجباری حمایت می کند گروه های حرفه ای خارج از. مونتگومری به تیم تحریریه ما گفت: “برای پرستاران و پرسنل پزشکی ، واکسیناسیون مخصوص شغل علیه کرونا منطقی است.” وی تأکید می کند: “هر کسی که در گروه های آسیب پذیر باشد باید ایمن سازی شود.” این کار را می توان با زنده ماندن بیماری Covid 19 یا با واکسیناسیون انجام داد. دکتر همچنین خواستار اقدامات بزرگتر شد: “در طولانی مدت ، ما به واکسیناسیون اجباری عمومی علیه کرونا احتیاج داریم.”

رئیس جمهور دیوی اووه جانسنس علیه او ادعا می کند فهم برای عدم تمایل به واکسیناسیون وی به جهانیان گفت: “چرا ما می خواهیم آنچه را كه در مورد سایر اقشار مردم انكار نمی كنیم ، انكار كنیم. بلکه در مورد این موضوع است روشنگری.

نماینده مجاز دولت فدرال ، آندریاس وسترفلهاوس، واکسیناسیون اجباری را اعلام می کند. اما او فوراً به همه پرستاران متوسل شد: “با حرفه ای و با تجربه تصمیم گیری درباره واکسیناسیون خود بگیرید دانش“درست است. واکسیناسیون برای پرستاران” که از نزدیک با گروه های آسیب پذیر از مردم در ارتباط هستند ، از اهمیت زیادی برخوردار است.


واکنش های سیاسی به پیشنهاد سودر چگونه پیش می رود؟

فرد در مورد واکسیناسیون اجباری برای گروه های شغلی خاص فکر می کند دفتر کمی. این ماده می تواند شک و تردید در مورد واکسیناسیون را افزایش دهد. در عوض ، از آموزش برای افزایش تمایل مراقبین به واکسیناسیون استفاده می شود.

آرمین لاسکت (CDU) نخست وزیر نوردراین-وستفالن انتقاد کرد که تمایل به واکسیناسیون ، به ویژه در میان پرستاران ، هنوز بسیار کم است. وی به تیم تحریریه ما گفت: “این باید خیلی بهتر شود.” بنابراین درست است که سودر ، با مشارکت شورای اخلاق ، نحوه انجام این کار را در نظر بگیرد میزان واکسیناسیون ممکن است افزایش یابد لاشه گفت ، وی واکسیناسیون اجباری عمومی مردم را رد کرد ، “این اعتماد به واکسن را از بین می برد.”

رهبر SPD ساسکیا اسکن از دولت می خواهد با یک کمپین اطلاعاتی درباره حقایق و مزایای واکسیناسیون ، پذیرش را افزایش دهد. با این حال ، او در بحث فعلی هشدار می دهد که همه مراقبان را با هم جمع نکنید. “اگر استراتژی واکسیناسیون وی به تیم تحریریه ما گفت: “اکنون که به تدریج شروع به کار می کند ، میل به واکسیناسیون نیز افزایش می یابد.”


واکسیناسیون در آلمان کجا اجباری است؟

از مارس 2020 فرزندانکه در یک مرکز روزانه یا مدرسه ای مخالف تحصیل می کنند سرخک واکسن زدن. واکسیناسیون معمولاً از اوریون و سرخچه محافظت می کند. مربیان ، معلمان ، مراقبان و پزشکان در یک مرکز روزانه ، کودکستان ، مدرسه یا خانه باید در برابر سرخک ایمن شود – چه از طریق واکسیناسیون یا بیماری خود شخص. در غیر این صورت ، آنها نمی توانند این حرفه را انجام دهند.

پناهجویان و پناهندگان باید چهار هفته پس از پذیرش در یک محل اقامت عمومی واکسینه شود. سربازان حتی باید علیه سرخک ، کزاز ، دیفتری ، فلج اطفال ، هپاتیت A و B و آنفلوانزا واکسینه شوند. قانون حمایت از عفونت آلمان فقط یک استثنا ایجاد می کند: هر کسی که بتواند “یک خطر برای زندگی یا سلامتی” را با گواهی پزشکی ثابت کند معاف است.


تاج – بیشتر در مورد موضوعآیا کارفرما می تواند درخواست واکسیناسیون کند؟
نه ، در اصل با این حال ، در برخی موارد ، امتناع می تواند منجر به فسخ شود ، وکیل کار ریچارد گیسن از دانشگاه مونیخ. اگر به عنوان مثال این شغلی است که فقط افراد واکسینه شده مسئولیت آن را بر عهده دارند ، کارمند باید درخواست رئیس واکسیناسیون را رعایت کند. در غیر این صورت ، کارفرما ممکن است آن را در جای دیگری قرار دهد. اگر این امکان وجود نداشته باشد ، می تواند منجر به “شخصی شود خاتمه دادن“دارم میام.”


جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *