واکسیناسیون ، سقط جنین ، تاج گذاری: پاپ در مورد بحران صحبت می کند

[ad_1]

فرانسیس در یک مصاحبه تلویزیونی

واکسیناسیون ، سقط جنین ، تاج: پاپ در مورد بحران صحبت می کند

تاج برای پاپ فرانسیس ، تغییرات ناخوشایند زیادی ایجاد کرد. دیگر توده ای در مقابل جمعیت مومن وجود ندارد. وی در مصاحبه ای ، اکنون نشان داد که چگونه شخصاً از بیماری همه گیر جان سالم بدر برده و در مورد رویدادهای جهانی در تاج اظهارنظر می کند.

به روز شده: 01/10/2021 ، 23:03


عکس بایگانی ، پاپ فرانسیس را در ویترین دفتر کارش نشان می دهد.

عکس بایگانی ، پاپ فرانسیس را در ویترین دفتر کارش نشان می دهد.

عکس: dpa

رم پاپ فرانسیس در یک مصاحبه تلویزیونی در مورد تغییرات شخصی و جهانی ناشی از همه گیری تاج صحبت کرد و اعلام کرد که واکسینه می شود علیه Covid-19.رئیس کلیسای کاتولیک روز یکشنبه در گفتگویی که از کانال تلویزیونی Tg5 ایتالیا پخش شد ، گفت: “ما باید بهتر از بحران خارج شویم و به دیگران فکر کنیم.” فرانسیس خواستار فرهنگ نزدیکی و اجتماع شد ، نه اینکه فقط به فکر خودش باشد.

او این را “رسوایی” توصیف کرد که مردم در سال 2020 با وجود قفل برای تعطیلات به دریا می روند. اما او همچنین درک می کند که در حال حاضر برای بسیاری از خانواده ها در خانه در آپارتمان مشکل است. در واتیکان ، پانتیفوس می خواست علیه Covid-19 واکسینه شود. پیر 84 ساله گفت: “ما این کار را هفته آینده آغاز خواهیم کرد و من نیز در آن ثبت نام کردم.” از نظر اخلاقی ، همه باید واکسینه شوند زیرا شما نه تنها با زندگی خود بلکه با زندگی دیگران نیز بازی می کنید.

در این زمینه ، فرانسیس به دوران کودکی خود اشاره کرد. در آن زمان ، فلج اطفال بسیاری از پسران و دختران را فلج می کند. مردم آرزوی واکسن را دارند. فرانسیس گفت ، مادران ناامید بسیار زیادی داشتند.

سپس مثلاً با واکسن های سرخک بزرگ شدید. وی گفت: “من نمی فهمم که چرا بعضی از مردم می گویند ،” نه ، واکسن خطرناک است. ” وی گفت: “خودداری از خودكشی وجود دارد كه من نمی توانم توضیح دهم ، اما شما امروز باید واكسن بزنید.”

در مورد سقط جنین ، فرانسیس همچنان آن را رد کرد. این یک مشکل مذهبی نیست ، بلکه یک مشکل انسانی است. وی از این واقعیت انتقاد کرد که افرادی هستند که فرزندان خود را سقط می کنند زیرا آنها را نمی خواهند. فرانسیس گفت: “از بین بردن زندگی بشر برای حل مسئله عادلانه نیست.”

اخیراً ، او در مورد صحنه های آشفته چند روز پیش در واشنگتن ، پایتخت آمریکا صحبت کرد. فرانسیس خشونت هنگام طوفان در پایتخت را محکوم کرد. وی گفت که معاملات باید رد شود. همیشه افرادی وجود دارند که علیه جامعه ، دموکراسی و خیر عمومی گام برمی دارند.

پونتیف هشدار داد که از چنین موردی درس بگیرد. چنین گروه هایی به خوبی در جامعه ادغام نشده اند. دیر یا زود ، مانند چهارشنبه ، هنگامی که طرفداران دونالد ترامپ ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده در مرکز سیاسی واشنگتن تظاهرات کردند و برخی از آنها به پایتخت حمله کردند ، شیوع خشونت خواهد داشت.

فرانسیس بعدازظهر یکشنبه در نماز سنتی آنجلوس ، برای قربانیانی که در حوادث واشنگتن جان خود را از دست دادند دعا کرد. فرانسیس پس از حیله گری در خطاب به خود گفت:

و چگونه ولیعهد زندگی روزمره پاپ را تغییر داد؟ فرانسیس گفت: “من زندگی را هر طور که می آید می گیرم.” بیشتر دعا می کند و زنگ می زند. سرانجام گفت: “من خوشحالم.”

© dpa-infocom ، dpa: 210110-99-963875 / 4


جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *