واکسن مدرن به برلین می آید – بحث درباره احتمالات

[ad_1]

سلامتی

در اینجا یک واکسن مدرن عرضه می شود: اختلاف در انتخاب

واکسن Moderna قرار است روز سه شنبه وارد برلین شود. این واکسن باید در مرکز واکسیناسیون بستنی اریکا هس تزریق شود.

به روز شده: 01/12/2021 ، 8:42

Biontech علیه Moderna: دو واکسن کرونر و چه چیزی آنها را متفاوت می کند

هر دو واکسن باید با Covid-19 مبارزه کنند ، اما تفاوت بین محصولات Biontech / Pfizer و Moderna چیست؟

نمایش توضیحات

برلین اولین دسته واکسن تاج از سازنده آمریکایی Moderna باید روز سه شنبه وارد برلین شود. اداره بهداشت بدون درخواست جزئیات بیشتر در مورد مقدار پیش بینی شده ، این درخواست را روز دوشنبه اعلام کرد. در هفته گذشته ، صحبت از 2،400 جعبه بود ، بنابراین در ابتدا مقدار بسیار کمی. متعاقباً ، همانطور که چند روز پیش گفته شد ، تحویل با افزایش حجم هر دو هفته برنامه ریزی می شود.مدرنا چند روز پیش به عنوان دومین واکسن تاج در اتحادیه اروپا تأیید شد. تصور می شود که این ماده به همان اندازه موثر باشد ، اما استفاده از محصول کمی پیچیده تر از محصول Biontech / Pfizer است که از 27 دسامبر در برلین واکسینه شده است. تاکنون حدود 88000 قوطی به برلین تحویل داده شده است.

ویروس کرونا در برلین ، آلمان و جهان – اطلاعات بیشتر درباره این موضوع


واکسن Moderna باید به استادیوم یخی Erika Hess تزریق شود

واکسن جدید Moderna باید در مرکز واکسیناسیون استادیوم یخی Erika Hess در عروسی تزریق شود. دقیقاً زمانی که این مرکز واکسیناسیون دوم پس از صحنه ترپتوف افتتاح می شود ، اداره بهداشت نمی تواند دقیقاً در روز دوشنبه اعلام کند. آخرین روز پنجشنبه بود.

سناتور بهداشت و درمان ، دیلک کالایتیسی (SPD) آخر هفته اعلام کرد که مردم در برلین باید بتوانند واکسنی را انتخاب کنند که در برابر تاج واکسینه شود. هرکسی که برای واکسیناسیون دعوت شده است باید بتواند یک مرکز واکسیناسیون را انتخاب کند که ماده مورد نظر را ارائه دهد. با این حال ، جنس اسپان ، وزیر بهداشت فدرال (CDU) روز دوشنبه تکرار کرد که هیچ گزینه ای وجود ندارد.

واکسیناسیون در برلین: انجمن بیمه گران اجباری بهداشت فرصت را رد می کند

انجمن پزشکان بیمه درمانی اجباری (KV) نیز اعتقادی به پیشرفت کالایچی ندارد. سخنگوی KV برلین روز دوشنبه درخواستی با اشاره به کمبود فعلی واکسن گفت: “این پیشنهاد بیش از آنکه کمک کند مردم را گیج می کند.” “بلکه ، از آنجا که بهتر بودن یک واکسن شناخته نشده است ، مهم است که به مردم انتقال داده شود که می توان به همه واکسن های تایید شده اعتماد کرد.”

سخنگوی مجلس تأکید کرد ، اکنون مسئله اصلی همه افرادی هستند که می خواهند در اولین فرصت واکسینه شوند. “مهم نیست که از کدام واکسن استفاده می شود.” در این زمینه ، وی درخواست KV برای واکسیناسیون را تکرار کرد تا به محض وجود واکسن مناسب ، در عمل پزشکان مجاز باشد.

براساس موسسه رابرت کوچ ، 32000 نفر در برلین تا 10 ژانویه واکسینه شده اند. در حالی که کمیاب است ، نیمی از واکسن های تحویلی کنار گذاشته می شود تا اولین فرد واکسینه شده بتواند دومین واکسن مورد نیاز برای ایمن سازی را در فواصل چند هفته ای دریافت کند. برلین در حال برنامه ریزی برای شش مرحله واکسیناسیون برای مرحله اول کمپین واکسیناسیون است.

کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوع[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *