هیچ تختی برای پسران مغرور برای برتری در هتل هرینگتون در واشنگتن وجود ندارد انتخابات آمریکا

[ad_1]

اعضای گروه پسران مغرور در یک راهپیمایی طرفدار ترامپ در ماه نوامبر.
اعضای گروه پسران مغرور در یک راهپیمایی طرفدار ترامپ در ماه نوامبر.هانا MCKAY / رویترز

سالوادور آ. می داند که در ایالات متحده مصونیت از مجازات وجود ندارد ، همانطور که معمولاً در زادگاهش السالوادور اتفاق می افتد ، اما او از این گفتگو ناراحت کننده توضیح می دهد: “این پسران توانایی هر کاری را دارند”. همانطور که برای بسیاری دیگر از کارمندان هتل هارینگتون در واشنگتن ، حداقل چند ماه گذشته ناخوشایند بوده است. دلیل؟ پسران مغرور (به معنای واقعی کلمه پسران مغرور ، به اسپانیایی) ، یک گروه فقط مردان با سخنرانی های ملی گرایانه ، ضد مسلمان و زن ستیزی از طریق فاضلاب اینترنتی که محل اقامت صد ساله و قدیمی ترین هتل محل اقامت واشنگتن بود ، تأمین می شود. وقتی اعضای آن برای حمایت از رئیس جمهور معزول دونالد ترامپ به پایتخت رسیدند. نقل قول زیر از آنها پسرهای مغرور واشنگتن این چهارشنبه ، ششم است. هارینگتون در حال حاضر در نخواهد داشت.

آنها در تعطیلات 4 جولای یا سومین آخر هفته نوامبر گفتگو در آنجا ماندند مارس میلیون MAGA (دوباره آمریکا را عالی کنید، آمریکا را مجدداً بزرگ بسازید) ، که رسیدن به تعداد افراد حاضر بسیار دور است ، اگرچه وقتی تجلی برتری سفید بسیار آشکار است و رئیس جمهور آمریکا آن را محکوم نمی کند ، تعداد آنها اهمیت زیادی ندارد. آنها در 12 دسامبر در اعتراض دوباره به انتخاب جو بایدن به عنوان رئیس جمهور ، اتاق ها ، بارها و حومه ها ، پنج بلوک کاخ سفید را اشغال کردند. و آنها تصمیم داشتند این چهارشنبه ، 6 ژانویه ، روزی که کنگره تعیین رئیس جمهور جدید را تصویب می کند ، دوباره بمانند. اما هتل تصمیم گرفته است این روزها پس از چندین شکایت از عدم رعایت قوانین covid-19 و درگیری در منطقه پیرامون گروه فوق العاده که رهبر آنها انریکه تاروت این دوشنبه به دلیل حوادث گذشته در شهر دستگیر شد ، درهای خود را ببندد.

با بیش از 106 سال زندگی ، 250 اتاق هارینگتون از سال 1914 پذیرای مهمانان هستند. هارینگتون میلز و شریک زندگی اش چارلز مک کاتون هتلی ساختند که در آن زمان چیزی تقریباً عجیب و غریب برای افراد فقیرتر ، اتاق های مجلل ارائه می داد. هتل Harrington در نبش خیابان 11th و E واقع شده است ، هتلی ارزان قیمت در شهری دیوانه وار ، نزدیک به مناظر اصلی پایتخت کشور و با نواری که سنت دارد ، از هر گوشه استارباکس بود. همین میله هری است که یکی از دلایل درگیری بین هارینگتون ، تالار شهر ، پسران مغرور و واشنگتن است که معتقدند جایی برای این راست افراطی در شهر وجود ندارد که با تی شرت های مشکی مشخص و زرد مشخص می شود.

در سه ماه آخر همه گیری ، هری حداقل سه مورد شکایت از نقض پروتکل های امنیتی اعمال شده توسط ویروس کرونا ، و همچنین امتناع برخی از مشتریان از ماسک استفاده از مرواریدها را متوقف کرده است. 19 شنبه ، 12 دسامبر ، پسران مغرور آنها با هدف “شجاعانه جنگیدن” و “دفاع از جمهوری” و جلوگیری از رئیس جمهور شدن جو بایدن ، به واشنگتن وارد شدند. روز یکشنبه ، این شهر از خواب بیدار شد که شب چهار نفر را با ضربات چاقو و ده ها نفر را پس از تظاهرات ترامپ در رویارویی با نیروهای مخالف بازداشت کرده است. چهار چاقوی چاقوکشی نزدیک بار هری اتفاق افتاد.

این خشونت بار دیگر به برخی از بخشهای پایتخت ایالات متحده کشیده شد و انریکه تاریو ادعا کرد که وی خود یکی از نشانه های شهر را سوزانده و شعار معروف زندگی سیاه را اکنون منتشر کرده است. دوشنبه گذشته تاریو به دلیل این عملیات در پایتخت دستگیر شد. آنها در طی راهپیمایی به نفع ترامپ با ریه های کامل فریاد زدند: “آنها خیابان های چه کسانی هستند؟” “آنها از آن ما هستند!” در حالی که به سمت میدانی که در مقابل کاخ سفید به دلیل خشونت پلیس و نژادپرستی نشانه رفته است ، همراهان بزرگسالشان پاسخ دادند.

آبنا جی او یک زن ، یک زن سیاه پوست و یک مهاجر است و اگر مجبور بود برای خدمت در هتل برخی از مردانی که با لباس مبدل ضد جلیقه و کلاه ایمنی بزرگ شده بودند ، برای بازگشت به هتل ، مایل بود حقوق مورد نیاز خود را مانند هوا برای زندگی از دست بدهد. برای مقابله با جنگ او سعی می کند توضیح دهد: “من می دانم که من برای آنها چیزی نیستم” ، از ترس اینکه کسی او را بشنود ، ترسیده و عصبی کنار لباسش را کشیده است. او تکرار می کند: “من هیچ چیز نیستم”.

FBI پسران مغرور را به عنوان یک سازمان راست افراطی مرتبط با برتری و زن ستیزی سفیدپوستان معرفی می کند. در اولین مناظره برای کاندیداتوری ریاست جمهوری در سپتامبر گذشته ، مجری برنامه از دونالد ترامپ پرسید که آیا آمادگی محکومیت برتری سفیدپوستان را دارد یا خیر ، و او از او خواست که به او بگوید چه کسی را مجرم کند حریف او جو بایدن پسرهای مغرور را پیشنهاد داد. جمهوری خواه پاسخ داد: “پسران مغرور ، عقب بروید و صبر کنید.”

پس از خشونت ، افراط و عدم تعهد نسبت به آنچه توسط ویروسی كه بیش از 350،000 نفر در ایالات متحده جان خود را از دست داده است ، القا می شود ، مدیریت رستوران تصمیم گرفت تصمیم كاملاً خود را برای بسته بودن درهای 4 ، 5 و 6 اعلام كند. . مدیریت رستوران گفت: “در حالی که درست است که ما نمی توانیم اتفاقات خارج از هتل را کنترل کنیم ، اما باید از ایمنی و رفاه مهمانان ، بازدید کنندگان و کارگران خود محافظت کنیم.” هیچ تختی برای پسران مغرور وجود ندارد. حداقل در صد سالگی هرینگتون.

مشترک شدن در اینجا برای بولتن برای انتخابات ایالات متحده

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *