هنوز امکان تماس بیمارستانی برای سرماخوردگی وجود ندارد

[ad_1]

امداد در زمان تاجگذاری

هنوز امکان تماس بیمارستانی برای سرماخوردگی وجود ندارد


مرخصی استعلاجی تلفنی برای سرماخوردگی خفیف تا هفت روز امکان پذیر است و می تواند با تلفن برای هفت روز دیگر تقویم تمدید شود.

مرخصی استعلاجی تلفنی برای سرماخوردگی خفیف تا هفت روز امکان پذیر است و می توان آن را از طریق تلفن برای هفت روز دیگر تقویم تمدید کرد.

عکس: dpa

نه در بین مردم ، اگر نه کاملاً ضروری: در حال حاضر ، هنوز مقررات خاصی در مورد برخی مرخصی های استعلاجی اعمال می شود.

برلین. با توجه به تداوم وضعیت پرتنش با تاج ، مرخصی استعلاجی به دلیل علائم خفیف سرماخوردگی تا پایان سال ، حتی از طریق تلفن و بدون مراجعه به پزشک امکان پذیر است.


طبق تصمیم کمیسیون مشترک فدرال پزشکان ، شرکت های بیمه سلامت و کلینیک ها ، مقررات ویژه برای سه ماه دیگر تا 31 دسامبر تمدید می شود. با توجه به انتقال آسان تر ویروس دلتا و پیشرفت آهسته واکسیناسیون ، این امر باید برای جلوگیری از تماس و به حداقل رساندن خطر عفونت ادامه یابد.

مرخصی استعلاجی تلفنی تا هفت روز امکان پذیر است و می توان آن را از طریق تلفن برای هفت روز دیگر تقویم تمدید کرد. برای این منظور ، پزشکان باید شخصاً سلامت خود را از طریق “مصاحبه های تلفنی دقیق” بررسی کنند.

مقررات ویژه تاج در بیمارستان ها منقضی می شود. از اول اکتبر ، حداقل الزامات به تعویق افتاده نیروی انسانی پرستاران در بخشهای خاص باید دوباره اعمال شود. این حداقل تجهیزات باید مجدداً در مناطق حیاتی مانند مراقبت از نوزادان نارس و کودکان پس از جراحی قلب یا درمان سرطان تضمین شود.

© dpa-infocom ، dpa: 210916-99-246568 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *