همه گیری: رئیس جمهور جدید KMK انتقادات را رد می کند

[ad_1]

مدرسه

رئیس جدید KMK شکست همه گیری را انکار می کند

وزرای آموزش انتقادات را رد می کنند – بریتا ارنست (SPD) برای کرونا: “من آنچه ممکن بود انجام دادم.”

آموزش در خانه تاج: “نابرابری اجتماعی افزایش می یابد”

کودکان به اصطلاح آموزش و پرورش در یک نقطه ضعف ، بازندگان همه گیر هستند. هیچ مشکلی برای تحصیل در خانه وجود ندارد. کارشناسان آموزش مانند مارسل هلبیگ از مرکز علوم اجتماعی برلین زنگ خطر را به صدا در می آورند.

نمایش توضیحات

برلین در سیاست های آموزشی مشکلاتی وجود دارد بریتا ارنست (SPD) پست جدید خود را به عهده گرفت: وزیر آموزش و پرورش براندنبورگ روز پنجشنبه ریاست کنفرانس وزرای آموزش و پرورش را بر عهده گرفت در زمانی که بدن به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. دانش آموزان و والدین از افتتاح و تعطیلی کوتاه مدت مدارس و یادگیری ناهموار از راه دور ناامید شده اند ، آلمانی هاینز-پیتر میدینگر ، رئیس انجمن معلمان آلمان ، اخیراً KMK را به عدم موفقیت در بحران تاج متهم کرد.ارنست به تیم تحریریه ما گفت ، ممکن است دریابید که از وضعیت موجود راضی نیستید ، خصوصاً به دلیل این که همه گیر شدن امکان ایجاد چشم انداز زمانی را غیرممکن کرده است. “من فراموش نکرده ام که پدر و مادرم نامه هایی را به من نوشته اند ، به ویژه در ماه مارس و آوریل ، زمانی که آنها آنجا بوده اند تحصیل در منزل آنها بودند ، “می گوید ارنست. انتظارات زیادی از خانواده ها بود. “بسیار طاقت فرسا و بسیار متاسف بود.”همچنین جالب است: مدارس و مهدکودکها سختگیرانه هستند: مقررات مربوط به مرخصی ویژه
ویروس کرونا – مهمترین خبر در یک نگاه


اهمیت آموزش به عنوان یک موضوع مهم گفتگو

اما این KMK شکست خورد ، او نمی خواهد این را به عنوان یک جمله بپذیرد. این گروه از وزرا در طول سال با یکدیگر تبادل نظر نزدیک داشتند و تصمیم برای اجازه دادن به Abitur 2020 را تقویت کردند. موفقیت KMK همچنین این واقعیت است که اهمیت آموزش موضوع مهم گفتگوی همه گیر است. “من فکر می کنم در شرایط کلی ما تا آنجا که ممکن بود و با انرژی و تلاش زیاد کار کردیم.”

اطلاعات بیشتر در مورد موضوع:کرونا: مدارس و مهد کودک ها قفل شده اند

که در آموزش دیجیتال اگر او وضعیت دیگری می خواست ، ارنست می گوید ، “اما شرایط چارچوب باید قبل از همه گیری تغییر کند.” همچنین این عقیده را ندارد که ، تا آنجا که به آموزش دیجیتال مربوط می شود ، یک سال پس از شروع همه گیری ، مدارس همزمان با اولین تعطیلی مارس گذشته بودند. این از تغییرات در مدارس و تلاش های انجام شده سوund تفاهم نمی کند.


کرونا – اطلاعات بیشتر در مورد موضوعاما او همچنین می گوید: “اختلاف پنج تا هشت سال به مدت نه ماه قابل جبران نیست.”
ارنست می خواهد از سال خود برای ریاست کمیته استان استفاده کند دیجیتالی شدن تا در مدارس آلمان جلو برود. ارنست می گوید: “در طولانی مدت ، استفاده از امکانات فنی برای پشتیبانی بهتر فردی از دانشجویان است.” برای این منظور ، پیمان دیجیتال که در سال 2024 منقضی می شود ، باید تلفیق شود. وی گفت: “هدف ما این است كه مدارس ما با كشورهایی كه در آموزش دیجیتال پیشرو هستند هم تراز باشد.”

اینجا بخوانید: ریشتربوند خواستار سرمایه گذاری های کلان در دیجیتالی شدن است

جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *