هلند: دولت استعفا داد – دو ماه قبل از انتخابات پارلمانی

[ad_1]

هلند

دولت هلند قبل از انتخابات عمومی استعفا داد

دولت هلند دو ماه قبل از انتخابات پارلمانی استعفا داد. ماشه یک کار برای مزایای کودک است.


مارک روته ، نخست وزیر هلند.

مارک روته ، نخست وزیر هلند.

عکس: dpa

لاهه. که در هلند نخست وزیر نخست وزیر مارک روته ، لیبرال ، به دلیل رسوایی سود کودکان استعفا داد. روز جمعه ، پارلمان درباره پیامدهای سیاسی این ماجرا گفتگو کرد.به گفته چندین وزیر ، استعفای دولت “اجتناب ناپذیر” است. سیگرید کاگ ، وزیر تجارت خارجی گفت ، این کشور به “استراحت” سیاسی نیاز دارد. “اعتماد به دولت باید بازیابی شود.”در امور ، والدین سالها به عنوان کلاهبردار معرفی می شدند

دلیل استعفا تصمیم کمیسیون تحقیق در مورد این ماجرا است. بر این اساس ، حدود 20000 والدین به اشتباه شناسایی شدند کلاهبرداران به تصویر کشیده شده و به فقر رانده شده است. در بسیاری از موارد ، آنها مجبور به پرداخت ده ها هزار یورو بودند.اکنون هر قربانی باید 30،000 یورو خسارت بدست آوردن. در بررسی این ماجرا ، کمیسیون مسئول متوجه شکست دولت در همه سطوح شد. “اصول اساسی حاکمیت قانون نقض شده است.” در ادامه گفته می شود که والدین مورد “بی عدالتی بی سابقه ای” قرار گرفته اند.

هلندی ها در 17 مارس رأی می دهند پارلمان جدید. بعید به نظر می رسد که این ماجرا بر نتایج انتخابات تأثیر بگذارد – در نظرسنجی ها ، حزب راستگرای راست لیبرال VVD نخست وزیر روته بسیار جلوتر است ، که می تواند منجر به تشکیل دولت جدید شود. (te / dpa)

جدیدترین فیلم های سیاسی

جدیدترین فیلم های سیاسی

نمایش توضیحات


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *