هفت پیاپی: VfL ولفسبورگ در فینال جام زنان پیروز شد

[ad_1]

جام زنان DFB

هفت پیاپی: VfL ولفسبورگ در فینال جام زنان پیروز می شود


یک دوئل بین فریدولینا رولفو از ولفسبورگ و لورا استورزل از فرانکفورت.

نبرد بین فریدولینا رولفو از ولفسبورگ و لورا استورتزل از فرانکفورت.

عکس: گتی

در دقیقه 118 اوا پاژور با نتیجه 1: 0 به گل رسید و زنان فینال ولفسبورگ را در فینال مقابل اینتراخت فرانکفورت قهرمان جام کرد.

کلن سرانجام دنیای فوتبال به روال عادی بازگشت. سوت پایان بازی در کلن ، بازیکنان VfL ولفسبورگ پس از موفقیت 1-0 (0: 0/0: 0) پس از وقت اضافی در فینال برای جام زنان DFB مقابل اینتراخت فرانکفورت ، استقبال کرد و از او استقبال کرد. هنگامی که جام نقره ای 11 پوندی را به آسمان منطقه مونگرسدورف بلند کردند ، Confetti در حال ریختن بود.

برای VfL ولفسبورگ ، این هفتمین پیروزی متوالی جام بود ، در مجموع هشتمین پیروزی. اشتراک برنده باقی مانده و بازیکنان موفق Autostadt از فصل ناامید کننده جلوگیری کردند. چه اینکه آنها از تغییر اساسی قدرت در فوتبال زنان آلمان جلوگیری کردند.


از سال 2013 در جام حذفی بدون شکست

وولفسبورگ از 16 نوامبر 2013 در جام شکست نخورده است. اما این دیگر شورش سایر باشگاه ها را پنهان نمی کند. در بوندس لیگا ، بایرن مونیخ قبل از آخرین دیدار روز یکشنبه ، دو امتیاز از ولفسبورگ فاصله دارد. اگر بایرن پیروز شود – بالاخره در دیدار برابر اینتراخت فرانکفورت (ساعت 14:00) – ولفسبورگ برای اولین بار از سال 2017 دیگر برنده مضاعف نخواهد بود.به هر حال: اینتراخت فرانکفورت در آینده به یکی دیگر از موارد موردعلاقه این عنوان تبدیل خواهد شد ، جای تردید نیست. به عنوان 1. FFC فرانكفورت ، این باشگاه زمانی بین سالهای 1999 تا 2015 غالب ترین تیم در جهان بود. 1. بیركیت پرینس ، فوتبالیست جهان ، 7 بار قهرمان آلمان شده است ، 9 بار قهرمان جام شده و چهار بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده است. بار. یک داستان موفقیت که باید پس از سالهای متوسط ​​گذشته با ادغام سال گذشته در باشگاه مردان اینتراخت فرانکفورت و زیرساخت های بهبود یافته آن ادامه یابد.

فرانکفورت به آرامی قدرت خود را آزاد می کند

زنان فرانکفورت در اولین فصل حضور خود در Eintracht به عنوان برون مرزی به کلن آمدند. اما نفر ششم در بوندسلیگا می خواست نبردی داغ داشته باشد ، همانطور که هفته گذشته در مسابقه بوندسلیگا در پیروزی 3-2 وولفسبورگ رخ داده بود. پس از مشکلات اولیه ، زنان اینتراخت بیشتر مالکیت توپ را بدست آوردند و در دقیقه 32 از طریق سوکه نیوسکن برای اولین ضربه به دروازه آمدند. قبل از آن همیشه در حملات جلو دقت کافی نبود.

که همچنین مربوط به کارهای دفاعی شرورانه زنان ولفسبورگ بود. استفان لرچ ، مربی VfL ، قول داد: “در مسابقاتی از این قبیل ، ما همیشه در حرکت هستیم.” او به قول خود عمل کرد. تیم او بر حریف مسلط است ، اما در ابتدا او نمی توانست با گل بر این موضوع تأکید کند. در فینال جام حذفی هیچ چیز جدیدی نیست ، ولفسبورگ محبوب اغلب در فینال کلن با مشکلاتی روبرو می شد ، اما در نهایت پیروز شد. سال گذشته یک جرم جنایی علیه SGS Essen انجام شد.

اوا پاژور اولین فرصت بزرگ را در دقیقه 9 از دست داد و شوت از راه دور فریدولینا رولفو با چند میلی متر از سمت چپ دروازه را از دست داد (سیزدهم). کمی قبل از این نیمه ، لنا اوبردورف از هولسببرگ هدف اولیه را در ذهن داشت ، اما به دلیل دروازه بان ملی پوش فرانکفورت مرله فرومس در ضد حمله ناکام ماند.

آلموت شولت اخراج می شود

فرانکفورت در موقعیت های ضد فرصت به دنبال شانس بود و تقریباً در دقیقه 59 موفق شد که الکساندرا جوهانسدوتیر از فاصله ده متری شوت بزند اما آلموت شولت دروازه بان ولفسبورگ دستانش را بالا برد. اثبات اینکه این دختر 30 ساله بعد از تولد دوقلوهایش هنوز هم در آلمان شماره یک شناخته شده است. و بعد؟ ولفسبورگ فشار آورد و فرانكفورت محوطه جریمه خود را محاصره كرد. این یک بازی دشوار شد. تمرکز: یک توپ بلند به سمت دروازه ، که دروازه بان فرانکفورت از دقیقه 90 دروازه بان فرانکفورت را به تیر افقی هدایت کرد.

بازسازی! و سخت بود. در دقیقه 96 لارا پراسنیکار مهاجم فرانکفورت تنها به سمت در دوید و سرانجام توسط آلموت شولت متوقف شد. ترمز اضطراری ، کارت قرمز برای دروازه بان ، ولفسبورگ فقط ده ، اما هنوز هم بازی را تعریف می کند و هنوز هم در دروازه فرانکفورت ناموفق است. فردریک آبت ، معاون آلموت شولت ، این را در دروازه ولفسبورگ در طرف دیگر دید. بازی پنالتی ها بارزتر می شد. اما یک ایده کاملاً ناگهانی وجود داشت – توپ بی جهت به سانتر تبدیل شد به Ewa Pajor ، که در جعبه منتظر توپ بود. 1 – 0 برای تیم مهمان.

هفتمین پیروزی پیاپی پایان دوره موفقیت بود. اکنون VfL ولفسبورگ نیز با تغییر روبرو شده است. مربی لرچ مردان زیر 17 سال را در TSG Hoffenheim آموزش می دهد ، از جمله ورزشکار ملی لنا گولینگ (35). اما همه اینها هنوز یکشنبه دور بود. ولفسبورگ پیروزی سخت بدست آمده را چنان خشونت آمیز جشن گرفت که تقریبا می توانید فراموش کنید این مدتهاست که برای VfL یک روال است.[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *