هشت شناگر آلمانی قبلاً نامزد بازی های المپیک شده اند

[ad_1]

بازی های تابستانی در توکیو

هشت شناگر آلمانی قبلاً نامزد بازی های المپیک شده اند

در عدم اطمینان زیاد در مورد بازی های المپیک ، هشت شناگر آلمانی حداقل یک نگرانی دارند. برای بازی های برنامه ریزی شده در تابستان بلیط ثابت دارید. همکاران ما در آوریل سه روز گرم دارند.


وی قبلاً نامزد بازی های المپیک توکیو شده است: مارکو کوچ.

وی قبلاً نامزد بازی های المپیک توکیو شده است: مارکو کوچ.

عکس: dpa

فرانکفورت / ماین. هشت شناگر آلمانی با قهرمان دو قهرمان جهان ، فلوریان ولبروک ، بلیط المپیک خود را دارند.دارنده مدال طلا در بیش از ده کیلومتر در آب آزاد و 1500 متر در سبک آزاد ، مانند سارا کوهلر نایب قهرمان جام جهانی و فرانچسکا هرتکه و چهارم جام جهانی ، فیلیپ هاینتس ، قبلاً زمان استاندارد جام جهانی 2019 را شکست داده و در جمع چهار تیم برتر قرار گرفته است. ماركو كوخ ، لورا ریدمان ، ماریوس كوش و یاكوب هیدمن قهرمان جهان در سال 2015 نیز راهی بازی های المپیك می شوند كه از 23 ژوئیه تا 8 آگوست برنامه ریزی شده است. این براساس معیارهای صلاحیت تازه منتشر شده است.

کوارتت در اطراف کوچ در اوایل سال گذشته به حد استاندارد رسیده بود ، اما توسط سایر شناگران می توانست آن را کاهش دهد. این دیگر امکان پذیر نیست. برای سایر شناگران آلمانی ، سه آخر هفته اول آوریل در حدود مقدماتی است. حداکثر دو مکان شروع برای یک رشته در مجموع 28 رشته انفرادی وجود دارد. ساعات استاندارد مورد نیاز بدون تغییر نسبت به سال قبل باقی مانده است.

مربی ملی پوش ، برهند برهان گفت: “ما معیارهای نامزدی المپیک را به گونه ای تعیین کرده ایم که جدیدترین بهترین بازیکنان ما بتوانند در مراحل دشوار خود را برای المپیک در مراحل تمرینی خود تمرکز کنند.”

همکار وی ، مربی ملی هانس ویتنس نیز به فرصت های خوب فرم سازی اشاره كرد. ویتنزه گفت: “کشورهای دیگر مانند ایتالیا یا هلند نیز در ارائه راه حل های مقدماتی به خوبی عمل می کنند. سپس این روش قبل از بازی های المپیک و در صورت لزوم ، فرصت بیشتری برای بررسی مسابقات قهرمانی اروپا در ماه مه بیشتر فراهم می کند.” EM در ماه مه در بوداپست برگزار می شود.

برای رله ها ، زمان های کسب شده برای تاریخ مسابقات در آوریل برای نامزدی المپیک در نظر گرفته می شود. چهار سریع ترین زمان گذشته اثبات ضروری هنجار المپیک DSV است.

© dpa-infocom ، dpa: 210106-99-916855 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *