هزینه های مصالح ساختمانی: آنچه سازندگان خصوصی باید بدانند

[ad_1]

افزایش قیمت

هزینه های مصالح ساختمانی: آنچه سازندگان خصوصی باید بدانند


این ساختمان گران شده است زیرا قیمت مصالح ساختمانی افزایش یافته است.  با این حال ، سازندگان خصوصی نباید نگران افزایش هزینه ها باشند.

این ساختمان گران شده است زیرا قیمت مصالح ساختمانی افزایش یافته است. با این حال ، سازندگان خصوصی نباید نگران افزایش هزینه ها باشند.

عکس: dpa

قیمت ها در حال افزایش است – همچنین برای بسیاری از مصالح ساختمانی. سازندگان خصوصی نباید انتظار انفجار قیمت را داشته باشند. هزینه های بیشتر هنوز هم می تواند روی پروژه شما تأثیر بگذارد.

هامبورگ همه گیری تاج به طور فزاینده ای در سایت های ساختمانی مشکل ایجاد می کند: طبق صنعت ساختمان آلمان ، قیمت مواد در برخی موارد به طور قابل توجهی افزایش یافته است. چوب از سپتامبر 15 تا 20 درصد ، محصولات روغن معدنی 15 درصد و فولاد تقویت کننده تا 30 درصد افزایش یافته است.


دلایل این امر تا حدی مشکلات تولید ، اما تا حدی افزایش تقاضا از خارج است. وکیل فلوریان هربست گفت: “این را سازندگان خصوصی می توانند احساس کنند.” تا چه اندازه عضو کارگروه حق ساخت و ساز و املاک و مستغلات در کانون وکلای دادگستری آلمان در مصاحبه ای برای خدمات موضوعی dpa توضیح می دهد.

سوال: افزایش قیمت ها برای پروژه های عمرانی فعلی به چه معناست؟

فلوریان هربست: در بیشتر موارد ، عواقب مالی برای مشتریان خصوصی قابل کنترل است. افزایش هزینه های مصالح ساختمانی تأثیری ندارد ، زیرا این خطر معمولاً به عهده توسعه دهنده یا صنعتگر است.

اگر طبق معمول قیمت ثابتی توافق شود ، پیمانکار باید به آن پایبند باشد. هزینه های بیشتر مصالح ساختمانی را خودش باید متحمل شود.

سوال بنابراین هیچ مشکلی نیست

Herbst: اینقدر ساده نیست. مواد نه تنها گران ترند ، بلکه اغلب کمیاب هستند. این می تواند منجر به ایجاد گلوگاه در هنگام تحویل شود و بنابراین ساخت را به تأخیر بیندازد.

اگر مهلت های تعیین شده رعایت نشود ، این س arال مطرح می شود: چه کسی هزینه های بعدی را پرداخت می کند؟ اگر جابجایی به تأخیر بیفتد و مشتری مجبور شود خانه تعویض را اجاره کند یا مبلمان را باید ذخیره کرد ، چه می کنید؟

خطر سفارشات مواد توسط پیمانکار یا صنعتگر ساخت و ساز متحمل می شود. او باید اطمینان حاصل کند که مواد کافی در محل ساخت و ساز وجود دارد.

در صورت وجود تأخیر ، باید س askال کنید که آیا شرکت ساختمانی می توانست این امر را پیش بینی کند یا از آن جلوگیری کند. آیا می توان مواد را ذخیره کرد؟ آیا مقصر مقصر است؟ این یک ناحیه خاکستری است که اغلب پاک کردن آن آسان نیست.

همچنین اگر شرکت ساختمانی به دلیل افزایش هزینه ها در مشکلات مالی قرار گیرد ، می تواند به یک مشکل تبدیل شود. به عنوان مشتری ، باید در برابر بحث های شرکت ها باز بمانید. به هر حال ورشکستگی می تواند برای سازندگان نیز پرهزینه باشد.

سوال: اگر می خواهید به زودی بسازید باید به چه نکاتی توجه کنید؟

پاییز: در بسیاری از موارد ، هزینه های بالای ساخت و ساز بر قیمت درخواست تأثیر می گذارد. شرکت ها هزینه های بیشتری را به مشتریان تحمیل می کنند.

برای سازندگان آینده ، این بدان معنی است: ابتدا پیشنهادهای مقایسه ای را ارائه دهید و سپس ، از همه بهتر ، در مورد قیمت ثابت توافق کنید. در حال حاضر حداقل از افزایش بیشتر محافظت می شوید. اما: اگر قیمت ها دوباره کاهش یابد ، توسعه دهنده یا کارفرما از این مزیت استفاده می کند. زیرا او مجبور نیست این را به مشتری منتقل کند.

© dpa-infocom ، dpa: 210601-99-820975 / 5


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *