هرتا همیشه – دوباره در رژیم کودکان مشکل دار

[ad_1]

قسمت 22

هرتا همیشه – دوباره در رژیم کودکان مشکل دار

بدون رسیدگی: هرتا BSC پس از ورشکستگی در بیله فلد با تعدادی از سایت های ساختمانی روبرو است – و باید نگران ماتئوس کونه باشد.


حالت ملایم خوش بینی دوباره از بین رفت. هرتا BSC در واقع ژانویه را ماه پیشرفت بزرگ اعلام کرده بود ، اما برلین ها به جای اینکه دومین پیروزی متوالی را بدست آورند ، مرتباً متناقض بودند. در پایان ، 0: 1 در ارتقا Arm Arminia Bielefeld – یک شکست از تلخ ترین نوع بود.

نقشه هرتا کجا بود ، اراده کجا ، مقاومت کجا بود؟ خبرنگاران Morgenpost ، Jorn Lange و Michael Ferber به دنبال پاسخ در قسمت جدید پادکست “Immer Hertha” هستند ، اما بیشتر سایت های جدید ساخت و ساز را پیدا می کنند.دامنه ضرب و شتم با استعداد استثنایی Mateus Kunya خود باعث نگرانی شدید برلینی ها می شود ، نیازی به ذکر نیست مشکلات آشکار ذهنیت تیم است. این س theال را مطرح می کند “چگونه می توانم پیش بروم؟”آیا Bruno Labbadia هنوز مربی مناسب است؟ آیا مدیر مایکل پریتز آنچه را که برای تقویت یک تیم لازم است در اختیار دارد؟ یا مسئولیت اصلی آن با بازیکنان است؟ این دو کارشناس فوتبال همچنین در این مورد بحث می کنند – و همچنین مسیرهای استعداد (سابق) هرتا ، آرن مایر و عمر رکیک.

گوش دادن مبارک!


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *