هارتز 4: آنچه گیرندگان باید در منطقه سیل بدانند

[ad_1]

فاجعه

سیل: آنچه گیرندگان هارتز IV اکنون باید بدانند

خسارات ناشی از سیل میلیاردی است

خسارت سیل میلیاردی است

در صورت بروز فاجعه سیل ، خسارات وارده به میلیاردها نفر می رسد. بیمه ها اشاره می کنند که بیش از نیمی از صاحبان خانه در آلمان در برابر نیروهای طبیعی مانند سیل محافظت نمی شوند.

نمایش توضیحات

سیاستمداران قول قربانیان آمبولانس را داده اند. اکنون چه حمایتی از کسانی که در حال حاضر اندک هستند وجود دارد؟

برلین

  • فاجعه سیل به ویژه گیرندگان Hartz-IV را تحت تأثیر قرار داد
  • با این حال ، مراکز کاریابی تحت شرایط خاصی می توانند کمک کنند
  • آنچه گیرندگان هارتز IV باید بدانند را اینجا بخوانید

سیل خسارات زیادی به ویژه در آلمان غربی وارد کرد. کل روستاها ویران شده اند و زیرساخت ها هنوز تا حد زیادی فلج است. خانه ها و آپارتمانها نابود می شوند سیاستمداران وعده کمک 400 میلیون یورویی به قربانیان سیل را داده اند. اما آیا همه افراد به اندازه کافی سریع پول دریافت می کنند؟

گیرندگان Hartz IV به ویژه به آمبولانس های پس از سیل وابسته هستند. زیرا به هر حال کنار آمدن با آنها دشوار است. آ لوازم خانگی جایگزینی آنها با حداقل باید برای آنها تقریباً غیرممکن باشد. ما آنچه را که ذینفعان اکنون باید در مناطق سیل زده بدانند جمع آوری کرده ایم.

سیل: آیا مرکز کار هزینه مبلمان جدید را پرداخت می کند؟

اگر سیل باعث خراب شدن وسایل منزل مانند مبلمان ، لامپ ها یا وسایل آشپزخانه شده باشد ، معمولاً هزینه کار تجهیزات جدید برای مرکز کار هارتز چهارم امکان پذیر است. “پیش شرط این امر این است که این هزینه ها توسط بیمه یا موارد دیگر تأمین نشود برنامه اضطراری بازگردانده خواهد شد ، “سخنگوی آژانس استخدام فدرال تیم تحریریه ما گفت.

بستگی به مسئول دارد کمون با این وجود مراکز کار ممکن است الزامات مختلفی داشته باشند. در نهایت ، دفتر محلی تصمیم می گیرد که چه نیازهای خاصی را داشته باشد.

آیا کمک سیل به هارتز چهارم گزارش شده است؟

چگونه و چه وقت آنها اضطراری آنچه که قربانیان سیل دقیقاً باید به چه چیزی برسند هنوز قطعی نیست. دولت های فدرال و ایالتی می خواهند سازمان را به موقع برنامه ریزی کنند. بنابراین ، آژانس استخدام فدرال هنوز نمی تواند بگوید که به ویژه برای گیرندگان Hartz IV چه خواهد شد.

اما یک چیز مسلم است: در جریان فاجعه سیل در سال 2013 ، پول کمک برای آن نبود کمک هزینه بیکاری II، یعنی هارتز چهارم ، اعتبار دارند.

آیا گیرندگان Hartz IV می توانند در صورت وقوع سیل کمک کنند؟

اگر گیرندگان هارتز چهارم می خواهند در مناطق سیل زده کمک کنند ، در این مدت نیازی به ارائه گزارش به دفتر نیستند. بعلاوه ، آنها مجبور نیستند معیار یا شغل پیشنهادی را بپذیرند.

کارمندان آژانس کاریابی و مرکز اشتغال نیز مورد بررسی قرار می گیرند دستیار در عمل ، همانطور که مدرس می گوید.


هارتز چهارم: آیا با وجود سیل تحریم هایی وجود دارد؟

در حال حاضر ، گیرندگان Hartz IV که تحت تأثیر سیل قرار گرفته اند در صورت دریافت چنین تحریم هایی تهدید به تحریم نمی شوند ملاقات نمی تواند در مرکز کار درک کند. سخنگوی آژانس کاریابی گفت: “لغو از طریق تلفن از قبل می تواند مفید باشد تا بتوانید زمان مکالمه را مجدداً اختصاص دهید.”

سیل: آیا می توان به مراکز کار دسترسی پیدا کرد؟

وضعیت اضطراری ناشی از سیل آثار خود را در مراکز کار نیز برجای گذاشته است. با این حال ، اگر خود دفاتر تحت تأثیر مستقیم سیل قرار بگیرند ، هیچ ادعایی برای مشتریان از بین نخواهد رفت. همیشه مبلغ پرداختی طبق آژانس کاریابی تحت تأثیر قرار نمی گیرند.

مجموعه قوانین هارتز چهارم: آیا کمک هزینه بازپرداخت می شود؟

پاسکال کوبر ، سخنگوی سیاست اجتماعی گروه پارلمانی ، خواستار عدم جبران سیل در برابر سایر خدمات پشتیبانی شد. کوبر روز جمعه گفت: “در میان بسیاری از قربانیان سیل ، افرادی هستند که از مزایای بیکاری II بهره مند می شوند. ما نباید انتظار داشته باشیم که آنها با مشکلات بیشتری روبرو شوند.”

بنابراین ، وزیر امور اجتماعی هوبرتوس هیل (SPD) باید اطمینان حاصل کند که کمک های اضطراری با نرخ استاندارد Hartz IV محاسبه نمی شود. كوبر گفت: “در غیر این صورت كمك به آنها بی فایده خواهد بود.”

“علاوه بر این ، هایل باید روشن کند که مرکز کار می تواند روی چه کمکی حساب کند و چگونه از آن استفاده می کند. یک خط تلفن برای اطلاع رسانی و مشاوره به افراد آسیب دیده از طوفان در آلمان غربی مفید خواهد بود.”

(jtb)[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *