نونماخر می خواهد با واکسیناسیون عروق کرونر شتاب بیشتری بگیرد

[ad_1]

مجلس

نونماخر می خواهد با واکسیناسیون عروق کرونر شتاب بیشتری بگیرد


سخنرانان زیر: اورسولا نونماخر (Bündnis 90 / Die Grünen) ، وزیر بهداشت.

سخنرانان زیر: اورسولا نونماخر (Bündnis 90 / Die Grünen) ، وزیر بهداشت.

عکس: dpa

پوتسدام به دنبال شروع نابرابر واکسیناسیون ویروس کرونا ، دولت ایالت در براندنبورگ در تلاش است تا این روند را جبران کند. طبق گزارش وزارت بهداشت ، تا روز پنجشنبه ، 11481 نفر در سراسر کشور واکسینه شده اند علیه ویروس کرونا. از روز چهارشنبه تعداد واکسیناسیون تاج 8182 مورد بوده است.به گفته وزیر اورسولا نونماخر (سبزها) ، 19،500 دوز واکسن تاج در روز جمعه توسط Biontech و Pfizer به کشور تحویل داده شد.انتظار می رود تحویل دیگری با همان اندازه در تاریخ 18 ژانویه انجام شود. علاوه بر این ، طبق گفته Nonnemacher ، هفته آینده 2400 دوز واکسن Moderna خواهد آمد. انتظار می رود این واکسن هر دو هفته یک بار تجویز شود.

سیاستمدار سبز در ابتدای کار واکسیناسیون درک انتقادهایی را نشان داد. وی با توجه به فروپاشی خط داغ کرونا در آغاز قرارهای واکسیناسیون در روز دوشنبه گفت: “من فکر می کنم بهانه های زیادی برای انتقاد وجود دارد.” شوکه شد “ما انتظار چنین چیزی را نداشتیم.” آنها اکنون در تلاشند تا خط را تثبیت کنند. به او گفتند در دو روز گذشته ، افراد بیشتری می توانند از طریق خط تلفنی وقت بگیرند.

خط تلفن سرویس وظیفه پزشکی ، که از دوشنبه برای تنظیم واکسن های تاج نیز استفاده می شود ، در ابتدا کاملاً متراکم بود. دوره های طولانی انتظار و مشکلات فنی وجود داشت.

نونماخر همچنین از گسترش اتاق واکسیناسیون در پوتسدام به شش خط واکسیناسیون خبر داد. قرار است مرکز واکسیناسیون بعدی در فرودگاه شونفلد دوشنبه آینده افتتاح شود. به تدریج سایر مراکز واکسیناسیون در نهایت گسترش خواهند یافت. وزیر گفت تیم های واکسیناسیون سیار نیز باید تسریع شوند. هدف این است که 50،000 نفر از ساکنان خانه سالمندان حداقل یک بار تا اواسط ماه فوریه واکسینه شوند.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *