نمایش تبلیغاتی توماس گوتشالک در مقابل تماشاگران – قفل شده است

[ad_1]

تبلیغات

نمایش تبلیغاتی توماس گوتشالک در مقابل تماشاگران – قفل شده است

توماس گوتشالک سیستم سخنران جدیدی را در Adlon به مخاطبان ارائه می دهد. اقدامی بحث برانگیز در زمان تاجگذاری.


مجری توماس گوتشالک برای تبلیغ سخنرانان در برلین بود.

مجری توماس گوتشالک برای تبلیغ سخنرانان در برلین بود.

عکس: تام ولر / دپا

برلین ممکن است تعجب کند که چرا در طول تعداد نگران کننده آلودگی ها و درخواست های مکرر سیاستمداران برای به حداقل رساندن تماس ، لازم است کنفرانس های مطبوعاتی حضوری صرفاً برای اهداف تبلیغاتی برگزار شود. بعد از ظهر پنجشنبه ، شرکت اسرائیلی Noveto از سیستم بلندگو SoundBeamer 1.0 دعوت کرد تا در هتل Adlon در Pariser Platz ارائه شود. با استفاده از امواج صوتی مافوق صوت ، موسیقی یا صدای تماس های ویدئویی ، تلویزیون ها و بازی های رایانه ای مستقیماً به گوش مشتری منتقل می شوند. بدون هدفون و بی صدا برای محیط زیست. در پایان سال ، دستگاه باید با قیمت 495 یورو در دسترس باشد.گوتشالک با مدیر عامل مصاحبه کرد

برای برجسته کردن همه چیز ، از مجری توماس گوتشالک خواسته شد تا با مدیر عامل شرکت کریستوف رامشتاین درباره محصول خود مصاحبه کند. گوتشالک گفت: “دوستان از من سال کردند که آیا می توانم این کار را انجام دهم؟” “من اینجا نیستم که تبلیغ کنم.”برای خوشحالی همه ، پیرمرد 70 ساله به اندازه خرس های طلای هاریبو مشتاق بود. او ابزار آینده را با دوست دخترش روز قبل امتحان کرد و – در اینجا – جواب می دهد. گوتشالك گفت كه SoundBeamer حتی برای یك تکنسین مثل او بازی كودكانه برای كار است ، مثل همیشه سرگرم كننده. از طرف دیگر ، هدفون های کلاسیک مدل موهای او را خراب می کند. هدفون بی سیم مرتباً از دست می رود.“طراحی هنوز هم می تواند گسترش یابد”

به گفته میزبان سابق “Wetten، dass ..؟” ، شرکت های نوپا معمولاً دنیای او نیستند. این شرکت که در سال 2011 تاسیس شده استثنا است زیرا کاملا او را متقاعد کرد. بحث و گفتگو با شریک زندگی او ، کارینا مروس ، اینکه آیا فیلم باید به زبان آلمانی تماشا شود یا در نسخه اصلی ، بالاخره از گذشته است.

سپس گوتشالک به خودش اجازه انتقاد تنها داد: هنوز هم می توان طرح را گسترش داد. “اگرچه من آن را دوست دارم. اما آنچه را که صبح هنگام نگاه کردن به آینه می بینم نیز دوست دارم.”


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *