نجات چشمگیر یک کودک مهاجر در مدیترانه

[ad_1]

بحران مهاجران

نجات چشمگیر یک کودک مهاجر در مدیترانه


بحران مهاجران: خوان فرانسیسکو وال ، غواص با گارد مدنی اسپانیا ، نوزادی را نجات داد.

بحران مهاجران: خوان فرانسیسکو وال ، غواص با گارد مدنی اسپانیا ، نوزادی را نجات داد.

عکس: dpa

یک نوزاد چند ماهه در دریای مدیترانه توسط یک غواص با بالون نجات نجات یافت. مادر ، شناور در آب ، قبلاً آن را بر پشت خود حمل کرده بود.

مادرید در بحران چشمگیر مهاجران در سئوتا ، که در آن 8000 نفر که از مراکش قایقرانی می کردند ، به جزیره اسپانیا در آفریقای شمالی رسیدند ، یک صحنه باعث خشم خاص شد.


یک عکس ، کارمند گاردیا سیویل اسپانیا را نشان می دهد که یک نوزاد چند ماهه را در مدیترانه با بالن نجات نجات می دهد. غواص خوان فرانسیسکو واله به سرعت به یک قهرمان مشهور در اسپانیا تبدیل شد – و مصاحبه شدیدی که مورد پسند او قرار گرفت.

یک افسر پلیس کوپ روز چهارشنبه گفت: این کودک در روز سه شنبه توسط مادر شناور در آب حمل شد. وی گفت: “ما کودک را گرفتیم ، هوا کاملاً کمرنگ بود ، اصلاً تکان نمی خورد …” “راستش من نمی دانستم که او هنوز زنده است یا مرده.” این افسر باتجربه اعتراف کرد که این عملیات “کمی آسیب زا” بوده است. دیدن آنچه مهاجران شناور بر پشت خود حمل می کردند – “کوله پشتی یا لباس یا شاید نوزادان کوچک” غالباً غیرممکن بود.

پس از دو روز آشفته با ورود بیش از 8000 مهاجر فقط در 36 ساعت دوشنبه و سه شنبه ، وضعیت سوتا به طور قابل توجهی آرام گرفت. طبق گفته مادرید ، تعداد کسانی که به سرعت به مراکش اخراج شدند اخیراً حدود 5600 نفر بود.

© dpa-infocom ، dpa: 210520-99-669335 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *