نامزدهای مسابقه جوکو وینترشاید متعجب از نام نمایش ها هستند

[ad_1]

پخش ProSieben

نامزدهای مسابقه جوکو وینترشاید متعجب از نام نمایش ها هستند

جوکو وینترشیدت در نمایش جدید خود نامزدهای خود را کاملا اشتباه گرفت و با سوالی که در نگاه اول بسیار ساده به نظر می رسد ، اشتباه گرفت. و سپس اعتراف توماس گوتشالک علیه مواد مخدر بود.


جوکو وینترشاید - اینجا در نمایشگاه بازاریابی

Joko Winterscheidt – در اینجا در نمایشگاه بازاریابی آنلاین Rockstars – میزبان یک مسابقه جدید ProSieben است.

عکس: dpa

برلین بیشتر داوطلبان مسابقه جدید جوکو وینترشاید در به خاطر سپردن نام نمایش ProSieben مشکل داشتند.وقتی وینترشاید در اولین دور حدس زدن در این باره س askedال کرد ، توماس گوتشالک پیشنهاد داد “نمایش را از من بدزد” ، الیاس ام باراک و برنده نماد جایگزین آسنا توصیه کردند “نمایش من را سرقت نکن”.

فقط پالینا روژینسکی پاسخ صحیح “چه کسی نمایش من را می دزد؟” بر. به استثنای آسنا ، همه نامزدها برای بار دوم در این نمایشگاه حضور داشتند. گوتشالک در نمایش سه شنبه شب با خشکی مخالفت کرد: “من قبلاً برنامه هایی را تنظیم کردم که نمی دانستم به آنها چه می گویند. (…) اگر بخواهم هر بار نام نمایشی را که در آن شرکت می کنم تماشا کنم …! “

توضیح احتمالی این سردرگمی: ProSieben در ابتدا از مفهوم جدید تحت عنوان “نمایش را سرقت نکن” در پاییز رونمایی کرد اما نام آن را به ابتدا تغییر داد.

از جمله لحظات جالب توجه عصر اظهارات ستاره “Wetten، dass ..؟” بود. در مورد موضوع مصرف مواد مخدر: “من در زندگی ام هیچ وقت مارک یا یورو برای مواد مخدر نگذاشته ام. (…) خیلی جالب است: در زمان من ، همه آنها در جایی سیگار می کشیدند. من هرگز در شرایطی نبوده ام که کسی اگر او به من می گفت: “می خواهی …؟” و نزدیکترین است: بر اساس این گزارش ، یک گرم کوکائین در سال 2018 72 یورو قیمت دارد.

وینترشاید ، که چهارشنبه 42 سالگی خود را جشن می گیرد ، بار دیگر از کار خود به عنوان استاد نمایش دفاع کرده است. این بار او بر مارک پیروز شد. مسئله نهایی در فینال جستجوی جزیره Usedom در دریای بالتیک بود. هفته قبل ، پالینا روزینسکی بالاخره دندانهایش را در وینترشاید گاز گرفت.

میزبان سه بار دیگر در برابر سه چهره مشهور و تماشاگر مسابقه می دهد. شرکت کنندگان به معنای واقعی کلمه می خواهند نمایش او را بدزدند. در مجموع نه دور پخش ، ابتدا تصمیم گرفته می شود که چه کسی در مرحله نهایی مقابل مدیر نمایش بازی کند. اگر میزبان وینترشاید در آنجا شکست بخورد ، برنده مجری مسابقه نسخه بعدی می شود.

© dpa-infocom ، dpa: 210113-99-01858 / 2


جدیدترین فیلم های پانوراما

جدیدترین فیلم های پانوراما

نمایش توضیحات

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *