ناخن های خود را خیلی کوتاه نکنید و جوش های خود را به هیچ وجه کوتاه نکنید

[ad_1]

مراقبت از پا

ناخن های خود را خیلی کوتاه نکنید و جوش های خود را به هیچ وجه کوتاه نکنید


احساس پاي برهنه راه رفتن روي چمن احساس خوبي است: پاهاي آراسته در تابستان قابل مشاهده هستند.

احساس پاي برهنه راه رفتن روي چمن احساس خوبي است: پاهاي آراسته در تابستان قابل مشاهده هستند.

عکس: dpa

با یا بدون لاک ناخن – پاهای آراسته و آراسته می توانند بسیار زیبا به نظر برسند. اما نه تنها به دلایل زیبایی شناختی ، باید هنگام بریدن و پر کردن ناخن ها و برنامه ریزی قرنیه نیز مراقب باشید.

فرانکفورت / ماین. کسانی که از پاهای خود مراقبت می کنند نباید ناخن های خود را خیلی کوتاه کنند. ناخن باید با نوک انگشت تراز شود. این مهم نه تنها از نظر مد است.


بیرگیت هوبر از انجمن مراقبت از بدن و مواد شوینده توضیح می دهد ، به طور خاص ، نباید گوشه های زیادی از ناخن ها را ببرید. در غیر این صورت ، گوشه های ناخن می توانند به پوست تبدیل شوند – و این می تواند بسیار دردناک باشد.

با حساسیت پرونده ، برش و صفحه را تنظیم کنید

برای کوتاه شدن ناخن ها بهتر است از قیچی مخصوص ناخن یا قیچی استفاده کنید. هوبر توصیه می کند که ناخن های پا نباید گرد شوند ، اما باید همیشه به بهترین شکل ممکن ثبت شوند. در غیر این صورت ، ممکن است رشد کنند.

برای هل دادن آرام کوتیکول به عقب ، هوبر توصیه می کند از یک چوب نرم استفاده کنید. با این حال ، برش کوتیکول بسیار حساس یک تابو است. هوبر هشدار می دهد ، به خصوص که پوست می تواند با کوچکترین آسیب ملتهب شود.

قرنیه را ویرایش کنید

پینه ها نیز باید به طور مرتب برداشته شوند – نه تنها به دلایل زیبایی ، بلکه به این دلیل که معمولاً باعث ناراحتی پا می شود. با این حال ، هرگز نباید قرنیه را برید. در غیر این صورت دوباره تقویت می شود.

احتیاط با اره یا کلزا نیز توصیه می شود – هوبر هشدار می دهد که این باعث افزایش آسیب یا از بین بردن پوست بیش از حد می شود. پرونده های دارای پینه یا اگر پینه ناصاف است ، پوکه برای این کار بهتر است.

© dpa-infocom ، dpa: 210607-99-895732 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *