میلیون ها ادعای کلاهبرداری در اتاق اورژانس کرونا – Berliner Morgenpost

[ad_1]

درخواست بیش از 2.5 میلیون

میلیون ها ادعای کلاهبرداری در آمبولانس کرونا

به محض اینکه ایالت تصمیم گرفت در بهار به کرونا کمک کند ، اولین تلاش های کلاهبرداری مشخص شد. دادگاه ناحیه مونیخ از روز دوشنبه با یک پرونده به خصوص بزرگ درگیر شده است.

به روز شده: 01/11/2021 ، 18:51


اعتقاد بر این است که متهم با استفاده از هویت های دروغین 91 ادعای بی اساس در بایرن ، نوردراین-وستفالن ، برلین ، هسن ، بادن-وورتمبرگ و سار مطرح کرده است.

اعتقاد بر این است که متهم با استفاده از هویت های دروغین 91 ادعای بی اساس در بایرن ، نوردراین-وستفالن ، برلین ، هسن ، بادن-وورتمبرگ و سار مطرح کرده است.

عکس: dpa

مونیخ ساعتی بعد ، صبر رئیس قاضی تمام شد – و او سخنرانی Typhoon J. را قطع کرد. این مرد 31 ساله ، متولد گلسنکیرچن ، به کلاهبرداری با یارانه های چند میلیون دلاری با کمک های اضطراری کرونا در شش ایالت فدرال متهم شد.

به همین دلیل روز دوشنبه او در دادگاه منطقه مونیخ حاضر شد ، جایی که ج. با صدای بازدارنده بیانیه پیچیده و پر از ادعای خود را ارائه داد.

رئیس متهم توضیح داد که چرا صحبت را قطع کرده است: “من فقط می توانم بگذارم آنها اکنون صحبت کنند و سپس بپرسم چه ارتباطی با این موضوع دارد.” تا آن زمان ، ج. عمدتا در صلاحیت دادگاه ، شرایط دستگیری و انتقال وی به باواریا کار می کرد. با این حال ، قاضی می خواست بداند آیا J. به اقدامات ادعایی اعتراف می کند یا خیر.

در بایرن ، نوردراین-وستفالن ، برلین ، هسن ، بادن-وورتمبرگ و سار ، J. با استفاده از هویت های کاذب 91 مورد بدون دلیل در مارس و آوریل سال 2020 انجام داد. در کل ، این بیش از 2.5 میلیون یورو است. ادعا می شود که تقریبا 68،000 یورو از آنها پرداخت شده است ، مابقی متوقف شده است.

یو روز دوشنبه کمی در این باره می گوید. وی به سادگی اظهار داشت که ممکن است هنگام درخواست کمک بخواهد فقط به کارآفرینانی که سابقه مهاجرت دارند کمک کند. اما او نمی خواهد بگوید آیا این اظهارات را گفته است یا خیر.

دفتر دادستان پذیرفت که یو درخواست ها را ارسال کرده و می خواست از طریق صرافی ارز رمزنگاری شده ، پول را از حساب خصوصی خود به خارج از کشور منتقل کند. این باید با 36000 یورو خوب اتفاق می افتاد.

محور اصلی اظهارات متهم ج. بایرن با 23 پرونده و در مجموع 1.1 میلیون یورو بود. گفته می شود که این جوان 31 ساله به ویژه در نوردراین-وستفالن و برلین فعالیت داشته است.

در سرتاسر کشور ، چنین محاکمات متعددی احتمالاً به دادگاه ها کشیده خواهد شد. سرویس پلیس جنایی فدرال گفت: “جنایتکاران از شرایط اضطراری فعلی برای ثروتمند شدن اقتصادی استفاده کردند.” انجمن قضات آلمان (DRB) در مورد بیش از 20،000 مورد همه گیری صحبت می کند. سون ربن ، مدیر عامل فدرال DRB ، گفت: “این سال قبل از رسیدگی قضائی به کلیه مراحل کیفری تحت تاجگذاری وارد سال جاری خواهد شد.”

با این حال ، سخنگوی وزارت اقتصاد فدرال تأکید کرد که تقلب با کمک کرونا اکنون بسیار دشوارتر از ابتدای همه گیری است. کمک به بهبودی پس از اضطراری بهار باید توسط یک شخص ثالث مانند وکیل ، مشاور مالیاتی یا بازرس درخواست شود. از این راه سو abuse استفاده کنید.

به گفته وزارت دادگستری ، فقط در بایرن ، دادستان ها حداقل 844 روش تحقیق و تحقیقات مقدماتی را در ارتباط با درخواست کمک فوری برای تاجگذاری از دولت های فدرال و استانی آغاز کرده اند. وزیر دادگستری باواریا ، گئورگ آیزنریش (CSU) ، سیستم عدالت باواریا را “بسیار هوشیار و دارای موقعیت مناسب” می داند.

هوبرت ایوانگر ، وزیر اقتصاد باواریا (رأی دهندگان آزاد) تأکید می کند که سو susp استفاده از سو abuse استفاده و کلاهبرداری در بایرن در مقایسه با سایر ایالت های فدرال محدود است. وی گفت: “روش باواریایی پردازش برنامه ها ، به جای چرخش سریع ، كار ساختن را برای كلاهبرداران دشوار كرده است.”

با این حال ، برای Y. ، این ادعاها با ادعای کلاهبرداری در یارانه پایان نمی یابد. در حالی که هنوز در بازداشت بود ، وی در تابستان سعی داشت دستورهای پرداخت را از دفاع عمومی خود در آن زمان ، دادستان عمومی وقت و چندین نفر دیگر دریافت کند. این مبلغ بین 250،000 یورو و 1.7 میلیون یورو را شامل می شود. دادستان وی را به اقدام به کلاهبرداری رایانه ای متهم کرده است. J. اعتراف كرد كه درخواستها را روز دوشنبه ارسال كرده است.

© dpa-infocom ، dpa: 210111-99-978571 / 4

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *