مونیخ با وجود سیلاب های بزرگ به هدف سود خود پایبند است

[ad_1]

بیمه

مونیخ با وجود سیلاب های بزرگ به هدف سود خود پایبند است


لوگوی Munich RE روی دیوار روبروی ورودی اصلی ساختمان اداری شرکت بیمه اتکایی مونیخ (Munich Re) در منطقه شوابینگ مونیخ نصب شده است.

لوگوی Munich RE روی دیوار مقابل ورودی اصلی ساختمان اداری شرکت بیمه اتکایی مونیخ (Munich Re) در منطقه شوابینگ مونیخ نصب شده است.

عکس: dpa

بحران کرونا و مجموعه جهانی بلایای طبیعی از دو جهت بر شرکت های بیمه تأثیر می گذارد. با افزایش تقاضا و افزایش قیمت ، خسارت های بزرگ جبران می شود.

مونیخ سیل در اروپا و تلفات زیاد تاج برای مونیخ بیمه گر اتکایی گران تمام شد. با این حال ، مدیرعامل یواخیم ونینگ روز سه شنبه متقاعد شد که گروه داکس طبق برنامه ریزی امسال 2.8 میلیارد یورو سود خواهد داشت.

مرگ و میر تاج در ایالات متحده ، و همچنین در هند و آفریقای جنوبی ، دو برابر بیشتر از آنچه تصور می شد ، در بخش بیمه عمر بر دوش این گروه خواهد بود. سیل در آلمان و کشورهای همسایه در ماه ژوئیه احتمالاً حدود نیم میلیارد یورو به شرکت مستقر در مونیخ ضربه خواهد زد.

با توجه به مرگ مربوط به تاج در خارج ، هیئت مدیره انتظار دارد 400 میلیون یورو در سال 2021 وزن داشته باشد – دو برابر بیشتر از آنچه قبلا تصور می شد. اما از سوی دیگر ، این شرکت یک تجارت خوب جدید را ثبت کرد ، هم در بیمه اتکایی و هم در شرکت تابعه Ergo در دوسلدورف. کریستوف یورچکا ، مدیر ارشد مالی ، با ارائه داده های نهایی سه ماهه دوم گفت: “ما امسال انتظار فروش بی سابقه 58 میلیارد یورو را داریم.”

علاوه بر مرگ و میر ناشی از تاج ، شدت بیماری همه گیر امسال بسیار کمتر از سال اول بحران در سال 2020 است. یواخیم ونینگ ، مدیرعامل ، هزینه کل مورد انتظار ویروس را برای شرکت مستقر در مونیخ تقریباً چهار میلیارد یورو تعیین کرد. هر دو سال ، از جمله 3.4 میلیارد سال گذشته. این شامل پرداخت برای رویدادهای لغو شده است.

بلایای طبیعی نیز هزینه های زیادی را برای این شرکت به دنبال داشت ، زیرا هزینه ها در سه ماهه دوم نسبت به سه ماهه مشابه سال گذشته یک پنجم خوب به 203 میلیون یورو افزایش یافت. این شامل سیل های ویرانگر در ماه جولای نمی شود ، زیرا در سه ماهه سوم سقوط می کند.

ونینگ و یورکا انتظار دارند خسارات ناشی از سیل ناشی از برند در آلمان ، اتریش و دیگر کشورهای همسایه به طور متوسط ​​سه میلیون برای مونیخ ری و ارگو هزینه داشته باشد. انجمن بیمه آلمان GDV خسارت بیمه تنها در آلمان را بین 4.5 تا 5.5 میلیارد یورو تخمین زده است.

همانطور که قبلاً از ژوئیه مشخص شده بود ، این گروه در سه ماهه دوم 1.1 میلیارد یورو سود خالص به دست آورد که حدود 91 درصد بیشتر از سال قبل بود. ذخایر زیاد مطالبات در نتیجه بحران کرونا این نتیجه را به شدت کاهش داده است.

در همین حال ، پوشش بیمه اتکایی برای بیمه گران اصلی مانند آلیانز یا گروه ایتالیایی جنرالی گران تر می شود. وقتی در ماه ژوئیه قرارداد املاک و قربانیان خود را تمدید کرد ، مونیخ ری گفت که به طور متوسط ​​حدود دو درصد قیمت های تعدیل شده با ریسک را افزایش داده است. به طور خاص ، قراردادها در آمریکای شمالی و جنوبی ، استرالیا و با مشتریان جهانی تمدید شده است.

برای تمدیدهای عمده در پایان سال آینده ، مونیخ Re انتظار دارد که در قیمت بیمه در املاک و بیمه اتکایی تصادف معکوس شود.

© dpa-infocom ، dpa: 210810-99-790495 / 2

[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *