مولر در برنامه های گشایش مدرسه اشتباهات را پذیرفته است

[ad_1]

تحصیلات

مولر در برنامه های گشایش مدرسه اشتباهات را پذیرفته است

مایکل مولر (SPD) در آمادگی برای افتتاح سریع مدارس به اشتباهات خود اعتراف کرد.

به روز شده: 11 ژانویه 2021 ، 7:38 بعد از ظهر


مایکل مولر (SPD) ، مدیرعامل شهردار برلین.

مایکل مولر (SPD) ، مدیرعامل شهردار برلین.

عکس: dpa

مایکل مولر ، شهردار حاکم برلین ، به اشتباهات در آماده سازی برای افتتاح سریع مدارس اعتراف کرد که سرانجام جمعه گذشته پس از انتقادات فراوان لغو شد.این سیاستمدار SPD روز دوشنبه به رادیو برلین-براندنبورگ گفت: “شما باید بگویید که البته خوب پیش نرفت و ما یک اشتباه در ارتباط برقرار کردیم.” “زیرا این تصور ایجاد شد که همه مدارس باید امروز بازگشایی شوند. البته اصلاً اینطور نبود. ”

هدف همیشه این بوده است ، مانند قطعنامه های کلی ایالت های فدرال و بسته به پیشرفت تعداد عفونت ها ، ابتدا اجازه داده شود که فارغ التحصیلان در کلاس های حضوری به مدارس بیایند. این می تواند از آمادگی آنها برای امتحانات اطمینان حاصل کند.

مخالفان اقدامات سنای برلین را مورد انتقاد قرار داده اند

مخالفان همچنین از رویکرد سنا انتقاد کردند. دیرک استتنر سخنگوی سیاست آموزش گروه پارلمانی HDZ گفت: “هرج و مرج در باز شدن مدارس در سنا و ائتلاف منجر به ناآرامی جدی برای والدین ، ​​دانش آموزان و معلمان شده است.” “Scheeres آموزش سناتور و دوستان مهم حزب او در بحران نامناسب نشان دادند.”

CDU می خواهد در مورد مشکل مدرسه روز پنجشنبه در مجلس نمایندگان صحبت کند. FDP نیاز به یک برنامه اجباری برای بازگشت دانشجو دارد. پاول فرسدورف ، یک کارشناس آموزشی از گروه پارلمانی FDP گفت: “ما بیش از هر چیز برای دانش آموزان و والدین آنها به یک چیز نیاز داریم ، و آن قابلیت اطمینان است.” “موارد داغ سنای برلین کمکی نمی کند.”

اندکی بعد و به عقب ، سناتور آموزش Sandra Scheres (SPD) جمعه گذشته اعلام کرد که آموزش در منزل برای دانش آموزان در کلاس های 1-9 و برخی از پایه ها حداقل به 25 ژانویه افزایش می یابد. تا آن زمان حضور اجباری وجود ندارد. برای کلاس های پایانی 10 ، 12 و 13 در دبیرستان ها و مدارس متوسطه از روز دوشنبه ، پیشنهادات حضوری در گروه های کوچک ممکن است.


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *