موزه باربرینی بازگشایی می شود: بلیط ها در عرض چند روز به فروش می رسند

[ad_1]

نمایشگاه ها

موزه باربرینی بازگشایی می شود: بلیط ها در عرض چند روز به فروش می رسند


موزه باربرینی در مرکز پوتسدام در بازار قدیمی.

موزه باربرینی در مرکز پوتسدام در بازار قدیمی.

عکس: dpa

پوتسدام اگر می خواهید از موزه باربرینی در پوتسدام بازدید کنید که از شنبه دوباره باز است ، باید صبور باشید. سخنگوی موزه ، آچیم کلاپ گفت که تمام بلیط های موجود تا روز دوشنبه تمام شده است. با این وجود به دلیل همه گیری ، پیش فروش در حال حاضر فقط سه روز قبل انجام می شود. این اطمینان می دهد که هر کسی که علاقه مند است فرصتی برای تهیه بلیط داشته باشد. سهمیه بعدی چهارشنبه از روز یکشنبه فعال می شود. موزه روز سه شنبه تعطیل است.


طبق موزه ، هر 15 دقیقه 20 بازدید کننده قابل پذیرش است. روزانه حدود 660 نفر می توانند از این موزه بازدید کنند. این کمتر از یک سوم حجم معمول نمایشگاههای بزرگ عمومی است. به عنوان مثال ، برخلاف برلین ، هیچ آزمایش تاجی روزانه وجود ندارد ، اما اندازه گیری دمای ورودی لازم است. اطلاعات تماس از طریق برنامه Luca یا به صورت کتبی ثبت می شود.

نمایشگاه “مشرق رامبراند” هم اکنون در موزه باربرینی موجود است. در ابتدای هفته گذشته ، این موضوع با حمایت بیش از 50 وام دهنده به 18 ژوئیه تمدید شد. 110 اثر از جمله آثار کلیدی رامبراند ، فردیناند بال ، جان ون در در هایدن و یان لیوان به نمایش در آمده است.

همزمان می توانید مجموعه ای از نقاشی های امپرسیونیست بنیانگذار موزه ، هاسو پلاتنر را مشاهده کنید. بیش از 100 نقاشی شامل آثاری از کلود مونه و پاول کروز است.

© dpa-infocom ، dpa: 210522-99-702734 / 2


[ad_2]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *